infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl
BeClever – innowacyjny system rolet naokiennych CleverBox

Firma BeClever jest producentem innowacyjnego systemu rolet naokiennych CleverBox, który w 2004 roku pojawił się na rynku europejskim. W tym okresie BC opierając swoją filozofię na czterech podstawowych założeniach: specjalizacja, innowacyjność, uniwersalność i jakość, stał się jednym z liderów rynku branżowego.
Misją BeClever, sukcesywnie realizowaną w przyjętej polityce firmy, jest zaspokajanie potrzeb wszystkich grup docelowych poprzez ciągłą optymalizację jakości produktów oraz świadczonych usług. Specjalizacja i nowatorskie rozwiązania przekładają się na nieustanny rozwój systemu rolet CleverBox, który z każdym dniem zyskuje nowych zwolenników w wielu krajach europejskich.
BeClever – innowacyjny system rolet naokiennych CleverBox BeClever – innowacyjny system rolet naokiennych CleverBox
BeClever – innowacyjny system rolet naokiennych CleverBox BeClever – innowacyjny system rolet naokiennych CleverBox
dlaczego rolety?
Rolety są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Istotnie poprawiają izolację termiczną budynku, dając wymierne korzyści w okresie zimowym oraz letnim. Rolety zewnętrzne zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. Zapewniają zachowanie prywatności i znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników.
dlaczego CleverBox?
Rolety naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. Przemyślana konstrukcja systemu pozwala dopasować cechy funkcjonalne oraz estetyczne rolet do indywidualnych wymagań użytkownika i doskonale wkomponować je w każdy projekt i elewację budynku. Ponadto odpowiednia izolacja termiczna i akustyczna rolet CleverBox zapewni pożądane ciepło i ciszę w pomieszczeniach budynku.
estetyka wykończenia
Różne sposoby zabudowy i wykończenia rolet CleverBox umożliwiają precyzyjne dostosowanie ich wyglądu do własnych preferencji. Zabudowa całkowita rolety zapewnia zachowanie czystości architektonicznej budynku, a wariant z częściową zabudową lub bez zabudowy pozwala wykończyć roletę w wersji DecorLine (szeroka paleta oklein) oraz AluLine (aluminiowe wykończenie w dowolnej kolorystyce).
izolacyjność termiczna i energooszczędność
Rolety CleverBox dzięki komorowej konstrukcji elementów oraz różnym możliwościom ocieplenia skrzynki pozwalają na uzyskanie optymalnej izolacji termicznej, która przynosi wymierne korzyści w okresie zimowym oraz letnim. Skrzynki rolet CleverBox posiadają doskonałe parametry termoizolacyjne, potwierdzone badaniami renomowanego instytutu IFT Rosenheim w Niemczech. Wartość współczynnika przenikalności cieplnej USb kształtuje się w granicach 0,61 ÷ 0,68 W/(m²K), natomiast współczynnik temperaturowy fRsi zawiera się w zakresie 0,73 ÷ 0,70. Przedmiotowe wartości zostały uzyskane dla skrzynek bez zabudowy, co potwierdza wyjątkowe właściwości izolacyjne konstrukcji systemu rolet CleverBox.
cechy funkcjonalne
  • pięć rozmiarów skrzynki rolety pozwalających na dopasowanie do różnych wielkości okien i drzwi
  • możliwość wyposażenia skrzynki rolety w rolowaną moskitierę
  • profil adaptacyjny umożliwiający montaż rolety na oknie PVC, drewnianym oraz aluminiowym
  • dwustronny profil czołowy z możliwością zastosowania wariantu pod zabudowę lub bez zabudowy
  • estetyczna pokrywa rewizyjna z funkcjonalnym zamkiem umieszczona od dołu lub tyłu skrzynki rolety
  • dodatkowe wzmocnienia skrzynki zapewniające stabilność przy dużych gabarytach
  • możliwość stosowania pancerza rolety w wersji mini oraz maxi
  • możliwość stosowania napędów elektrycznych i manualnych
  • możliwość montażu rolet w ścianie jedno-, dwu-, i trójwarstwowej
Szczegółowe informacje na temat wszystkich zalet i cech funkcjonalnych rolet naokiennych można znaleźć na stronie internetowej www.beclever.eu
Na ten sam temat


Zamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+