infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl
Braas – strategia najwyższej jakości

BRAASMarka Braas kontynuuje rozwój z nową wizją i misją. Firma koncentruje się na udoskonalaniu kompleksowej oferty, proponując profesjonalne wsparcie dla klientów i partnerów biznesowych oraz szeroki wachlarz najwyższej jakości elementów dachowych.

Nowa wizja, nowa misja

Alessandro Cappellini
Alessandro Cappellini
Marka Braas będzie kontynuować rozwój z nową strategią. Jest to kolejny ważny krok w historii firmy, istniejącej już ponad 20 lat na polskim rynku. Nowa wizja i misja jest ewolucją i pokazuje kluczowe wartości marki.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że dzisiaj dobry produkt już nie wystarczy. Klienci oczekują kompleksowej oferty, dzięki której otrzymają zintegrowany system dachowy najwyższej klasy i wsparcie doświadczonych specjalistów. Marka Braas nieustannie rozszerza i dopasowuje swoją ofertę do zmieniających się potrzeb rynku oraz najbardziej wymagających klientów – mówi Alessandro Cappellini, prezes firmy Monier Braas Sp. z o.o..

Najwyższa jakość, najnowsze technologie


Marka Braas pragnie dostarczać swoim klientom najlepsze w swojej klasie, wysokiej jakości zintegrowane systemy dachowe – w skład których wchodzą dachówki ceramiczne oraz betonowe, izolacje termiczne, systemy solarne, akcesoria dachowe, a także serwis. Może to czynić dzięki dopracowanym przez lata rozwiązaniom i rozbudowanej ofercie produktowej oraz wsparciu doświadczonych ekspertów. Dopiero synergia wszystkich tych elementów daje kompletny, nowoczesny i wydajny energetycznie system dachowy.


Zamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+