infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plPurmo
Ciepło za drzwiami sypialni

 

Ciepła i przytulna sypialnia to serce każdego domu, gdzie można odpocząć i zregenerować siły. Grzejniki płytowe Purmo: Vertical, Plan, Ramo to idealny wybór dla osób, które cenią optymalne ciepło oraz niebanalny design w sypialni.

Ciepło za drzwiamu sypialni

Urządzając sypialnię warto zawczasu zaplanować miejsce na grzejnik. Najczęściej jest on umieszczany przy oknach i przeszkleniach, gdzie występują duże straty ciepła. Szukając optymalnego rozwiązania, warto zwrócić uwagę na estetykę wykonania grzejnika. Jego niebanalna bryła lub kolor doskonale sprawdzą się jako wyróżniający element wystroju sypialni.

Grzejniki płytowe Purmo od lat cieszą się popularnością na rynku. Ogrzewają pomieszczenia dzięki przepływowi ciepłej wody pomiędzy płytami wykonanymi z najwyższej jakości stali. Dodatkowo, posiadają elementy konwekcyjne - dzięki przepływowi ogrzanego powietrza z dołu do góry zwiększa się efektywność oddawania ciepła.

Stylowe ciepło w sypialni

Dekoracyjny pionowy grzejnik Purmo Vertical sprosta nawet największym wymaganiom. Jego pionowa orientacja stanowi panaceum na duże przeszklenia w sypialni, które uniemożliwiają montaż tradycyjnych grzejników poziomych. Model jest dostępny w szerokości od 300 mm, dzięki czemu doskonale wpasuje się w wąskie przestrzenie np. między oknem a ścianą. Pionowe kształty powodują, że prezentuje się wyjątkowo efektownie na tle wąskiej ściany, dodatkowo pozwalając na zaoszczędzenie przestrzeni w niewielkich sypialniach. Profilowana w ozdobny sposób płyta czołowa Purmo Vertical dodaje mu niezwykłej lekkości i elegancji.

Nowatorskie rozwiązania

Purmo proponuje idealnie gładki grzejnik Plan lub model Ramo z subtelnymi tłoczeniami,  w zależności od stylu w jakim urządzona jest sypialnia. Oba modele mogą być wykonane w niestandardowej wysokości od 200 mm. Dzięki różnym rodzajom podłączeń: z boku lub od dołu oraz dzięki podłączeniu środkowemu od dołu, z łatwością można dopasować je do modernizowanej instalacji. Nowatorskie dolne podłączenie środkowe pozwala na  wykonanie przyłączy do instalacji bez znajomości rozmiaru grzejnika przeznaczonego do danego pomieszczenia. Dzięki temu rozwiązaniu, niezależnie od długości montowanego grzejnika zawsze zostanie zachowana wycentrowana pozycja względem okna.

Gra w kolory

Doskonałą metodą na jesienną szarugę jest urządzenie sypialni w pogodnych tonach, które rozświetlą wnętrze podczas coraz krótszych dni. Modele Plan i Ramo dostępne są w 200 kolorach z palety RAL, przez co z łatwością komponują się z przestrzenią każdej sypialni. Bawiąc się kolorem ściany oraz barwą grzejnika można uzyskać ekstrawagancki i niebanalny efekt, który z pewnością nada wnętrzu niecodzienny charakter.

Coraz częściej wnętrza sypialni urządzane są w stylu eklektycznym, a projektanci grzejników chętniej sięgają po zdobycze wzornictwa użytkowego. Szeroki asortyment wyróżniających się niecodziennym designem oraz kolorem grzejników sprawia, że podczas urządzania sypialni można puścić wodze fantazji i wyprowadzić elementy fantazyjnego ciepła. Pierwsze dni jesieni za nami, więc czas najwyższy pomyśleć jakie kolory i kształty najlepiej ogrzeją wnętrze sypialni.

 

BLOG: www.purmosfera.pl

 

 Poradnik inwestora29/05/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUX
Poczucie przestrzeni, panoramiczny widok, niezwykłe możliwości aranżacji i komfortowe miejsce do życia – tak wiele można zyskać wykorzystując na poddaszu nowatorskie rozwiązania firmy VELUX...
11/05/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
Nowe, trzyszybowe okno dachowe VELUX do łazienki i kuchni
Energooszczędne, trzyszybowe, odporne na wilgoć i w przystępnej cenie – to główne zalety nowego okna dachowego VELUX GLU, które dostępne jest w podstawowej ofercie firmy od kwietnia....
28/04/2017TEMATY SPECJALNE
Aplikacja ViCare – instalacja grzewcza zawsze pod kontrolą
Nowa aplikacja mobilna Viessmann ViCare App to sposób na komfortową obsługę urządzenia grzewczego przez Internet....
26/04/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
Dom aktywnych rozwiązań stworzony dla Twojego komfortu!
Z inicjatywy firmy VELUX i sześciu pracowni architektonicznych powstała kolekcja projektów nowoczesnych domów nawiązująca do idei budownictwa aktywnego...
Reklama
Convector
Reklama
Fakro
Reklama
Purmo
Reklama
Awilux
Reklama
Solbet
Reklama
Viessmann
Reklama