infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl
Nowość! Drzwi Marco – stylowa geometria

Drzwi wewnętrzne z kolekcji Marco są połączeniem nowoczesności z klasyką. Tradycyjne drewno ozdobione symetrycznymi przeszkleniami przypadnie do gustu osobom lubiącym efektowne i eleganckie rozwiązania w swoim domu. Jedenaście modeli skrzydeł drzwiowych, od pełnych po całkowicie przeszklone, pozwoli dopasować stolarkę do każdego rodzaju wnętrza.

Drzwi wewnętrzne z kolekcji Marco
Fot. Stolbud Włoszczowa
Kolor, wzór oraz materiał z jakiego wykonane są drzwi, nadają im indywidualny charakter. Jednak największą ozdobą skrzydeł drzwiowych są przeszklenia. Dzięki nim bez problemu dobierzemy odpowiedni model do rodzaju pomieszczenia lub rozjaśnimy i powiększymy optycznie małe wnętrza. W nowej kolekcji Marco firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) znajdziemy modele idealnie współgrające z przestrzeniami domu, mieszkania lub biura. Drzwi pełne, przeszklone oraz dziewięć skrzydeł drzwiowych z różnymi kompozycjami szkleń wpiszą się w wystrój wszystkich pomieszczeń otwartych i tych, w których chcemy zachować prywatność.
Idealnie dopasowane
Przeszklenia w kształcie prostokątów w skrzydłach drzwiowych z serii Marco tworzą symetryczne kompozycje. W zależności od modelu, drzwi posiadają jedno lub kilka szkleń, w dwóch szerokościach. Dzięki temu dopasujemy stolarkę drzwiową do stylistyki domu, wybierając odpowiednie produkty do poszczególnych pomieszczeń. Kolekcja Marco firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) doskonale skomponuje się z drewnianymi elementami wyposażenia wnętrza. Drzwi zamontowane w pomieszczeniu zaaranżowanym w klasycznym stylu będą oryginalnym elementem dekoracyjnym. Dzięki ciekawym kompozycjom przeszkleń zgrają się również z wnętrzem urządzonym nowocześnie. Skrzydła drzwiowe z dużą ilością szyb doskonale sprawdzą się w salonie, jadalni bądź kuchni, dzięki czemu w tych miejscach będzie więcej światła. Większe szyby w drzwiach to ciekawa propozycja także w małych i ciemniejszych pokojach. Będą także niebanalnym rozwiązaniem w przypadku przestrzeni biurowych.
W pomieszczeniach, w których najbardziej zależy nam na zachowaniu prywatności nie musimy rezygnować z przeszklonych drzwi. Możemy zdecydować się na modele z jednym lub dwoma delikatnymi przeszkleniami, które zapewnią nam dyskrecję, będąc jednocześnie subtelna ozdobą.
Solidna konstrukcja
Modele z serii Marco wykonane są z ramiaków drewnianych oraz z płyt MDF pokrytych naturalną okleiną dębową, pomalowaną czteropowłokowym zestawem malarskim. Skrzydła drzwiowe szklone są 6 mm bezpiecznym szkłem mlecznym.
Drzwi dostępne są w czterech szerokościach: 70, 80, 90 i 100 cm. Istnieje możliwość wykonania ich w wersji dwudzielnej bądź przesuwnej oraz skrócenie o 40 mm.
Drzwi z kolekcji Marco firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl), niezależnie od aranżacji wnętrza, będą wyglądały efektownie i przyciągały uwagę swoją lekkością i ciekawym wzornictwem.
Skrzydło drzwiowe Marco – cena już od 854,00 zł brutto.
Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
www.stolbud.pl
Na ten sam temat


Zamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+