infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plWnętrza domów - wirtualny spacer po domu 3D


Zapraszamy do aplikacji 3D, która zaprowadzi Państwa do wnętrza naszych wybranych projektów domów.
Sprawdź jakie oferujemy rozwiązania i produkty znanych marek, zainspiruj się!
Zobacz również inne filmy i animacje z udziałem naszych projektów >>>


Projekt domu HERBERT

Projekt domu hHrbert

Projekt domu Herbert
Projekt dużego domu Herbert jest tradycyjny w sylwetce, ale detal półkolistego ryzalitu ze szkła i narożne okna w części dziennej to już popis nowoczesności. Powstała nie tylko efektowna bryła, ale też pełne światła wnętrze, otwarte na otoczenie, ze strefą wspólną dla rodziny. Użytkowe poddasze mieści przestronną łazienkę z pralnią i 4 duże sypialnie z balkonami.


Projekt domu SOLARIS

Projekt domu Solaris

Projekt domu Solaris
Eksperymenty z detalami architektonicznymi sprawiają, że nawet tradycyjny, w ogólnym zamyśle, dom parterowy z użytkowym poddaszem, nabiera współczesnego wyrazu. I taki właśnie: nowoczesny i klasyczny jednocześnie, jest projekt domu Solaris. Przestronny parter Solarisa ukształtowano jako wspólną, otwartą przestrzeń.


Projekt domu MAJKA REX

Projekt domu Majka Rex

Projekt domu Majka Rex
Majkę Rex, o powierzchni 110m2, wyróżnia, wśród domów o zbliżonej wielkości i z dobudowanym garażem, najciekawsza sylwetka. Odpowiada za to narożny ryzalit, zbudowany na planie ośmioboku. Rozkład wnętrza Majki korzysta ze sprawdzonych schematów, ale odznacza się kilkoma atrakcyjnymi rozwiązaniami.Projekt domu MODESTA

Projekt domu Modesta

Projekt domu Modesta
Projekt domu Modesta proponuje dwustanowiskowy garaż i połączoną z nim komfortową część mieszkalną pod jednym dachem. Strefa dzienna parteru jest otwarta, ale kuchnia leży ustronnie, oddzielona od salonu przeszkloną jadalnią. Cztery sypialnie na poddaszu mają ponadstandardowe wielkości, a główna z nich dysponuje pokojem kąpielowym i garderobą...


Projekt domu ZENON REX

Projekt domu Zenon Rex

Projekt domu Zenon Rex
Projekt domu Zenon Rex w otwartej strefie dziennej ma imponujący salon z kominkiem, jadalnię i kuchnię ze spiżarnią. Pozostałą powierzchnię parteru zajmują: leżący na uboczu pokój z łazienką i przejście do pomieszczeń gospodarczych. Na poddasze użytkowe prowadzą, inaczej niż w innych wersjach ulokowane, oddzielone holem od salonu schody. Zaproponowano też nowy podział strefy nocnej: trzy duże sypialnie zamiast mniejszych z gabinetem.

Projekt domu KALIPSO RE

Projekt domu Kalipso Re

Projekt domu Kalipso Re
Projekt domu Kalipso Re wyróżniają pionowe akcenty przeszkleń rozcinające horyzontalne linie elewacji i dachu. Na poddaszu przechodzą w płaskie lukarny i doświetlają komfortowy przedpokój z oranżerią i balkonem. Na parterze, przestronny salon razem z otwartą kuchnią dysponują zwartą przestrzenią skoncentrowaną wokół kominka. Strefę dzienną wzbogacono o boczny ryzalit z jadalnią.

Projekt domu HELIOTROP

Projekt domu Heliotrop

Projekt domu Heliotrop
Projekty domów parterowych z użytkowym poddaszem, w których tak, jak w Heliotropie postawiliśmy na rozmach formy i niestandardową wielkość, zgrupowane zostały w kolekcji mini-rezydencji Archetonu. Na rozbudowanym rzucie Heliotropa umieszczono strefę mieszkalną i dostępną z holu część gospodarczą. Dwustanowiskowy garaż sąsiaduje tu z dużą kotłownią i umożliwia przejście na tyły posesji.

Projekt domu TAMARA

Projekt domu Tamara

Projekt domu Tamara
To jedna z co najmniej kilku propozycji średniej wielkości z dwustanowiskowym garażem w ofercie Archetonu. Jest w niej miejsce na cztery wygodne sypialnie, w tym główną - z garderobą i łazienką. Frontowe skrzydła obu domów mieszczą: otwartą przestrzeń salonu z kominkiem i kuchni ze spiżarnią z jednej strony oraz garaż z dużą kotłownią po drugiej stronie od wejścia. Bryła Tamary jest jednak prostsza za sprawą koncepcji dachu.

Projekt domu SKARBEK POLO

Projekt domu Skarbek Polo

Projekt domu Skarbek Polo
Proponuje prosty detal architektoniczny, elewacje bez balkonów są energooszczędne ale dzięki wysokim oknom z barierką doświetlającym poddasze eleganckie. Nowością w rodzinie są efektowne, narożne przeszklenia w jadalni i salonie. Część gospodarcza ma wyjątkowo wygodny, szeroki garaż z dużą kotłownią. Cztery pokoje na poddaszu, łazienka i pralnia są jeszcze bardziej komfortowe, a główna sypialnia zyskała garderobę.

Projekt domu ARKADIA

Projekt domu Arkadia

Projekt domu Arkadia
Proponuje jednopoziomowe, komfortowe mieszkanie, a przy tym dwustanowiskowy garaż i efektowną, dekoracyjną stylistykę. Charakterystyczne arkadowe podcienia od frontu i na tarasie ogrodowym wyznaczają centralną, obszerną strefę życia rodzinnego, która rozdziela część prywatną na dwa zespoły. Główna sypialna z garderobą i łazienką, łączy się z holem i gabinetem, zamkniętym wielokątną wieżyczką. Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+