infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl
BRAAS

Jak wybrać dobrego dekarza?

BRAAS
Eksperci z branży budowlanej podkreślają, że najczęstszą przyczyną reklamacji nie jest wcale słaba jakość produktu, a zastosowanie go niezgodnie z instrukcją producenta. Dlatego wybór ekipy, która wykona inwestycję, jest kluczowy. Jak zatem wybrać dobrego dekarza?

Wiedz więcej
Zanim rozpocznie się budowę domu warto przejrzeć informacje na przykład na portalach branżowych. Sporo wartościowych treści uzyskamy z p ierwszej ręki – od tych, którzy budowę mają już za sobą. Istnieje mnóstwo forów, gdzie tego typu dyskusje stanowią porządny materiał do autoedukacji.

Nie oszczędzaj na doświadczeniu
Dla każdego inwestora jednym z istotniejszych kryteriów jest cena. W przypadku wyboru ekipy dekarskiej należy dwa razy zastanowić się, zanim pozornie niskie koszty zdecydują o wyborze dekarza. Może się bowiem okazać, że niższa cena robocizny będzie wiązać się z brakami w wiedzy i doświadczeniu, co w skrajnych przypadkach skończyć się może zrywaniem dachu i kładzeniem go od nowa. O kosztach takiego remontu chyba nie trzeba wspominać.

Certyfikat jako remedium
Jak więc wybrać ekipę dekarską, która spełni nasze oczekiwania? Pierwszą myślą jest rekomendacja znajomego, co nie zawsze jest możliwe. Można zatem przeszukać fora w celu znalezienia opinii tych, którzy budowali. Przede wszystkim jednak pow inniśmy zdać się na dekarzy certyfikowanych, których wiedza i fachowość są weryfikowane przez producenta. Monier BRAAS od lat wspiera środowisko dekarskie , prowadząc szkolenia oraz program Certyfikacji Dekarzy SuperDekarz. Prosta wyszukiwarka Certyfikowanych Dekarzy BRAAS znajduje się na stronie: www.superdekarz.pl
Zamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+