infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl
Nowość w ofercie firmy Bruk-Bet – bloczki Termalica 700

Bloczek Termalica 700
Bloczek Termalica 700
Fot. Bruk-Bet®
W tym roku asortyment firmy Bruk-Bet został powiększony o bloczki Termalica w klasie gęstości 700 kg/m3. Przeznaczone są one do wznoszenia ścian zewnętrznych wielowarstwowych oraz wewnętrznych nośnych i działowych. Ściany wielowarstwowe wymagają docieplenia warstwą styropianu lub wełny mineralnej. Wytrzymałość nowych bloczków na ściskanie wynosi 5 MPa. Bloczki Termalica 700 dostępne są w trzech szerokościach: 24 cm, 12 cm i 10 cm.

Termalica - murowanie
Termalica - murowanie
Fot. Bruk-Bet®
System Termalica firmy Bruk-Bet składa się z bloczków z betonu komórkowego, przeznaczonych do wznoszenia ścian jedno- i wielowarstwowych, oraz dodatkowych wyrobów w postaci gotowych nadproży okiennych i drzwiowych, elementów stropowych oraz płytek. Dopełnienie oferty stanowią specjalistyczne narzędzia i zaprawy murarskie. Wszystkie bloczki Termalica posiadają jednakową wysokość (249mm) oraz długość (599mm). Ich duże rozmiary umożliwiają oszczędzenie czasu przy budowie domu i obniżenie kosztów robocizny - na 1 m2 ściany potrzeba jedynie 6,67 sztuk bloczków.
Więcej informacji na www.bruk-bet.pl oraz www.termalica.pl
INFORMACJE DODATKOWE O BRUK-BET® Istniejąca od 1984 roku firma Bruk-Bet® jest jednym z czołowych producentów wyrobów betonowych w Polsce. Mocną pozycję wśród innych przedsiębiorstw z branży budowlanej zapewniła sobie produkując wysokiej klasy kostki brukowe. Jako pierwsza w kraju wprowadziła na rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto®, postarzane kostki Antic®, wyroby Uni Split i Realit®. Obok dekoracyjnych kostek brukowych w asortymencie firmy znajdują się m.in. płyty z kamienia ciosanego, drewno ogrodowe, krawężniki, palisady, pustaki szalunkowe i murarskie oraz elementy studni betonowych.

W 2010 roku firma Bruk-Bet® poszerzyła swoją ofertę o system budowy domów z betonu komórkowego Termalica. W skład systemu wchodzą: bloczki do wznoszenia ścian jedno i wielowarstwowych, nadproża okienne i drzwiowe, płytki do ocieplania i obudowy, zaprawy murarskie oraz narzędzia. W 2011 roku oferta Termaliki została poszerzona o stropy gęstożebrowe, płyty stropowo-dachowe i wielkoformatowe płyty ścienne.

Firma Bruk-Bet® jest wielokrotnym zwycięzcą i laureatem konkursów branży budowlanej. Zdobyła m.in. pierwsze miejsce w konkursie Laur Klienta 2008 w kategorii „Kostka brukowa” i „Kostka dekoracyjna”. W 2010 roku firma Bruk-Bet® została dwukrotnie wyróżniona podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu: medalem ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające kampanii marketingowej oraz Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich za bloczki z betonu komórkowego Termalica.


Zamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+