infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plInne > Artykuły > Nowości projektowe

Nowości projektowe

Zanim zacznie się wiosna zdążą jeszcze Państwo wybrać z naszych NOWOŚCI projekt małego domu i zrealizować lub przynajmniej zacząć budowę z pomocą programu Mieszkanie dla Młodych jeszcze w tym roku!
Projekt domu Malina Sto
Projekt domu Malina Sto
Projekt domu Lambert
Projekt domu Lambert
Proponujemy architekturę najprostszą i najbardziej ekonomiczną, ale wcale nie pozbawioną wygody w rozwiązaniach funkcjonalnych i finezji w estetyce. Sugestie wykończenia elewacji z naszych wizualizacji pokazują, że przy pomocy podziałów i różnicowania faktur można wydobyć elegancję i nowoczesny szyk z najbardziej popularnych form.
A tym z Państwa, którzy w budowie domu upatrują także spełnienia marzeń o ogrodzie, powinny spodobać się pergole niesione na żelbetowych obejmach (Liza Karo, Lutek). Słupy, daszki pomyśleliśmy jako pomosty między budynkiem, a ogrodem. Ze wspartą na nich zielenią przyniosą latem cień na tarasach i w przeszklonych salonach.
Projekt domu Lutek
Projekt domu Lutek
Projekt domu Liza Karo
Projekt domu Liza Karo
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi gorącymi nowościami z ostatniego katalogu, a jęsli pojawią się jakiekolwiek pytania bardzo prosimy o kontakt z Doradcą projektowym.
Zamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+