17
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plAKTUALNOŚCI

Wirtualny 3D
Interaktywne spacery 3D
Nowości
Najnowszy film
Najnowszy film
Obejrzyj z bliska projekt domu MAJKA REX.
Zapraszamy na wirtualny spacer po pięknych i pełnych blasku wnętrzach.

Doradca projektowy
Doradca projektowy
Nie masz czasu na szukanie wymarzonego projektu?
Twój Doradca projektowy pomoże Ci w wyborze projektu.

PROJEKTY DOMÓW - GORĄCE NOWOŚCI

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

KOLEKCJE PROJEKTÓW DOMÓW JEDNORODZINNYCH

ANIMACJE WNĘTRZ

PORADNIK INWESTORA

Projekt domu Mirona G2
MIRONA G2, dom o zgrabnej i nowoczesnej bryle – nowość w Archetonie
24.11.2016 / Projekt

Projekt domu Mirona G2 wyróżnia najbardziej awangardowy styl w grupie propozycji z dodatkowym pokojem na parterze, o powierzchni 100-120 m2. Razem z siostrzanymi rozwiązaniami: bez garażu (projekt Mirona Solo) i z pojedynczym garażem (projekt Mirona) tworzy rodzinę. Strefa wejściowa Mirony, z sienią, kotłownią i z garażem, jest we wszystkich wariantach obniżona w stosunku do strefy dziennej na głównym poziomie parteru. Poddasze mieści trzy sypialnie z dużą łazienką, niżej przewidziano spocznik z pralnią.
Jak wybrać dobrego dekarza?
Eksperci z branży budowlanej podkreślają, że najczęstszą przyczyną reklamacji nie jest wcale słaba jakość produktu, a zastosowanie go niezgodnie z instrukcją producenta..
H+H Beton komórkowy – najważniejsza jakość
Jednym z podstawowych filarów idei „Build with ease – Buduj z łatwością” na których oparta jest strategia H + H jest produkcja najwyższej jakości betonu komórkowego...
OknoPlus – innowacyjność w standardzie
Specyfika i dynamika zmian zachodzących na rynku budowlanym uzależnione są od czynników, wśród których na pierwsze miejsce wysuwają się kwestie ekonomiczne, rozwój technologii, a także rosnąca świadomość inwestorów dotycząca m.in. zagadnień związanych z ekologią i efektywnością energetyczną budynków. Rozwiązania, które oferuje OknoPlus, to odpowiedź na wyzwania współczesnej myśli architektonicznej i budowlanej
Zakup działki budowlanej
Zakup działki budowlanej - o czym pamiętać.To oczywiste, że aby wybudować dom niezbędne jest przede wszystkim posiadanie odpowiedniej działki.
Wniosek i decyzja o warunkach zabudowy
Pierwszym krokiem do uzyskanie pozwolenia na budowę jest ustalenie w gminnym wydziale architektury czy dla obszaru, gdzie znajduje się działka istnieje miejscowy plan...

ARCHETON

Projekty domów na Twoją miarę!
ArchetonJesteśmy firmą projektową działającą na rynku w Polsce od 1991 r. Od początku swojej działalności zajmujemy się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów. Tworzymy projekty domów i zapewniamy kompleksowe usługi budowlane. Podążamy za trendami i stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe rozwiązania. Spełniamy wyobrażenia inwestorów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń. Dbamy przede wszystkim o jakość i solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby nasze domy były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu. Według projektów Archetonu powstało już ponad 120 tysięcy domów, tak imponujący wynik świadczy o tym, że jesteśmy firmą godną polecenia i solidną, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.

Posiadamy ponad 1000 projektów gotowych domów jednorodzinnych, garaży oraz pawilonów handlowych i obecnie jest to najbogatsza autorska oferta na polskim rynku. Swój dorobek prezentujemy na łamach ogólnopolskich katalogów „Projekty Domów” oraz „Dom na miarę”. Na zlecenie realizujemy również projekty większych obiektów, np. użyteczności publicznej, zajmujemy się działalnością deweloperską oraz budujemy domy w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego na terenie całej Polski.

WSPÓŁPRACA

BRAASOknoplusTermo-organikaH+HBRAASOknoplusTermo-organika