infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plInne > Artykuły > Rozpoczynamy cykl artykułów Tanie Budowanie

Rozpoczynamy cykl artykułów "Tanie Budowanie"

Każdy, kto przystępuje do budowy domu musi się prędzej czy później zmierzyć z problemem kosztów inwestycji. Chcemy wydać jak najmniej i osiągnąć przy tym maksymalnie satysfakcjonujący pod każdym względem efekt: dom ładny, wygodny i taki, którego utrzymanie nie przekroczy w przyszłości naszych możliwości.

Wszyscy inwestorzy mają swoje pomysły na oszczędności, ale czy są dobre czy się sprawdzą? Czy cięcia kosztów zawsze przynoszą jedynie korzyści? Jak budować taniej, ale z głową, bez szkody dla najważniejszych, z naszego punktu widzenia, parametrów inwestycji. Jak określić te parametry i wybrać to, na czym za nic oszczędzać nie chcemy?
Pytań mnóstwo. Zachęcam do ich zadawania i odpowiadania. Zapraszamy do wzajemnej pomocy: wszystkich, którzy mają swoje doświadczenia w budowie domu tym, którzy dopiero maja plany i nie są pewni czy sprostają wydatkom!
Liczy się każdy pomysł, bo nawet nie do końca wykorzystany wskazuje drogę i inspiruje. Najlepsze, najciekawsze uwagi i przemyślenia nadesłane na forum lub na adres marketing@archeton.pl zostaną wybrane przez naszych specjalistów z Działu Doradztwa Inwestycyjnego. Opublikujemy je w artykule wieńczącym cykl "Tanie Budowanie"
Oszczędzać można na każdym etapie budowy. Kluczowy wydaje się jednak moment wyboru projektu, ponieważ on decyduje o skali wydatków.
O tym, jak wybrać najlepszy projekt do taniej budowy piszemy w pierwszym artykule w naszym cyklu pt. Oszczędzanie zaczyna się już od projektu domu.
Zamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+