infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl
RUBIN 9V - nowa dachówka ceramiczna od Braas

RUBIN 9V
RUBIN 9V
Fot. Braas
Marka Braas, w lutym br., wprowadza na rynek nową dachówkę ceramiczną dużego formatu - RUBIN 9V. Będzie to największa dachówka ceramiczna w ofercie producenta kompletnych systemów dachowych. Czy wielkość ma znaczenie? Będziemy szczerzy, dla nas tak.

Już 4 lutego firma Monier Braas poszerzy swoją ofertę o produkowaną w Niemczech dachówkę ceramiczną RUBIN 9V. Nowy produkt będzie największą dachówką w całej ofercie marki Braas. RUBIN 9V należy do typu dachówek wielkoformatowych i ma ponad 47cm długości. Dzięki swoim imponującym rozmiarom minimalne zapotrzebowanie na 1m2 wynosi tylko 9,4 sztuki. Dodatkowo możliwość jej przesuwu wynosi aż 30mm, co bardzo ułatwia pracę dekarzom, a tym samym przyśpiesza pracę podczas budowy.
RUBIN 9V
RUBIN 9V
Fot. Braas

RUBIN 9V to dachówka uniwersalna. Można ją z powodzeniem stosować na każdym rodzaju dachu - zarówno nowym jak i remontowanym. Oferowana będzie w kolorowych angobach (miedzianych, brązowych, antracytowych) i glazurach (kasztanowych, czarnych błyszczących), których wysoka jakość znana jest na rynku, dzięki dachówce Rubin 13V. Klasyczna paleta kolorów pozwoli dopasować dach do każdego otoczenia.

RUBIN 9V to nie tylko dachówka podstawowa, ale jak zawsze w przypadku oferty Braas kompletny system z szeroką gamą dachówek kształtowych i akcesoriów dachowych.

Tak jak inne dachówki ceramiczne Braas RUBIN 9V objęty jest 20 letnią gwarancją oraz dodatkowo 5 letnią gwarancją na działanie mrozu.

KOLORY DACHÓWKI:
Kolory dachówki
Fot. Braas


Podstawowe dane techniczne:
- Długość krycia: 370 – 400 mm Podstawowe dane techniczne
Fot. Braass
- Przesuw: 30 mm
- Średnia szerokość krycia: 267 mm
- Zapotrzebowanie na 1 m2: 9,4 – 10,1 szt.
- Waga 1 sztuki: 4,0 kg
- Najmniejsze zalecane
pochylenie połaci dachowej:
16°

Dom Rubin 9V
Dom Rubin 9V
Fot. BraasZamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+