infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl
BRAAS

Sezon na dachy – "Dachobranie 2014"

BRAAS
fot. BRAAS
Zbliżająca się powoli jesień to czas atrakcyjnych, sezonowych cen. Jesienią w Polsce tanieją jednak nie tylko jabłka. Tegoroczny wrzesień i październik obfitować będą także w atrakcyjne ceny dachówek betonowych oraz ceramicznych. Marka BRAAS wprowadziła 1 września specjalną promocję: Dachobranie 2014.Polacy wybierają dachówki
Według raportu serwisu oferteo.pl, prawie 55% Polaków budujących domy w 2013 roku pokryło dach dachówkami ceramicznymi lub betonowymi. Na drugą w zestawieniu blachę i blachodachówkę zdecydowało się nieco ponad 36% rodaków. To zestawienie pokazuje dużą popularność dachówek, które odznaczają się bardzo estetycznym wyglądem oraz długą żywotnością. Polacy tym chętniej sięgają po taki rodzaj pokrycia, im więcej producenci mają do zaoferowania w kwestii bogactwa kolorów i kształtów. Marka BRAAS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów od 1 września wprowadziła jesienną promocję "Dachobranie 2014".

Atrakcyjne ceny, bogata oferta
Jesień obfituje nie tylko w sezonowe owoce, ale także w atrakcyjne ceny dachówek BRAAS. Jesienna promocja to dobra okazja do skorzystania z bogatej oferty modeli, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Promocja obejmuje zarówno dachówki betonowe jak i ceramiczne.

Specjalne rabaty obowiązują do 31 października. Informacje o cenach oraz modelach objętych promocją można uzyskać w punktach handlowych. Adresy dystrybutorów znajdują się na stronie http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html.
Zamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+