Projekty wg wielkości
Projekty wg kondygnacji
Projekty wg stylu i wyglądu
Wnętrza i animacje
Projekty w kolekcjach firmowych
Projekty dla dewelopera

infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plstrona główna > PORADNIK INWESTORA > WNĘTRZA I URZĄDZANIE DOMU > WNĘTRZA - INSPIRACJE I PORADY > Spacer po wnętrzach domów Archetonu

Spacer po wnętrzach domów Archetonu

Jeszcze przed ukończeniem budowy, ba – nawet przed wyborem projektu, warto obejrzeć wnętrze swojego domu. Z nami jest to możliwe, gdyż bardzo wiele naszych projektów ma opracowane aranżacje wnętrz, a niektóre z nich posiadają animację budynku oraz wirtualny spacer po wnętrzu!

Jak można obejrzeć wnętrze wybranego projektu domu?

Aranżację wnętrza swojego domu, można obejrzeć otwierając zakładkę „wnętrza” na stronie z prezentacją projektu, odbywając tym samym prawdziwą podróż w czasie i przestrzeni.

Stylistyka aranżacji wnętrz jest różnorodna: są wnętrza tradycyjne i na wskroś nowoczesne, o stonowanej i wyrazistej kolorystyce. Wszystkie godne są obejrzenia, bo nawet jeśli nie dotyczą wybranego projektu, to zawierają moc bezcennych pomysłów i inspiracji. Pomagają też przełożyć język płaskiego rzutu na trójwymiarowy obraz przestrzeni mieszkalnej – bezcenne dla większości naszych inwestorów, niezwiązanych przecież zawodowo z architekturą czy budownictwem.
Zapraszamy na spacer po inspirujących wnętrzach do projektów domów Archetonu.
Zapraszamy również na nasz kanał na Youtube. Prezentujemy tam filmy z projektami domów z naszej pracowni. Na naszym kanale znajdziecie animacje domów, wirtualne spacery oraz wydarzenia z życia firmy.
Na ten sam temat
Zamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+