infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plInne > Artykuły > Wiosenna edycja targów...startujemy

Wiosenna edycja targów 2012

Za oknami wiosna... a wraz z nią coroczna edycja targów branżowych, podczas której zapraszamy na około 30 imprez z naszym udziałem. Przyłącz się do Akcji Rozdawniczej Archetonu i zdobądź darmowy katalog z wybraną ofertą gotowych projektów domów jednorodzinnych.

Każdy odwiedzający targi będzie miał możliwość otrzymania, bezpłatnego archiwalnego egzemplarza katalogu "Dom na miarę" lub "Projekty domów".
Pamiętaj! Liczba katalogów jest ograniczona, więc obudź się z zimowego snu, przyjdź po katalog i znajdź projekt domu na miarę Twoich marzeń.

Pelna lista targów, na których można otrzymać katalog umieszczona jest w harmonogramie targów.

Zobacz harmonogram

A na zakończenie wiosennej edycji targów zapraszamy do Krakowa na:

Zachęcamy też do zapoznania się z podsumowaniem targów redNet DOM MIESZKANIE w Łodzi (10-11 marca), Gdansku (24-25 marca), Warszawie i Krakowie (31 marca - 1 kwietnia), Łodzi (12-13 maja) oraz we Wrocławiu (19-20 maja).

Targi to doskonała okazja by porozmawiać o produkcie, którym się jest zainteresowanym, dlatego też na wybranych imprezach targowych nasi doradcy będą służyć Państwu pomocą. Łatwiej przed podjęciem decyzji zasięgnać opinii i porad ekspertów w jednym miejscu u wielu specjalistów.


Zapraszamy!

Akcje przeprowadzamy przy współpracy z poniższymi organizatorami targów:

 


 


Data publikacji: 2012.03.05
Zamów projekt: tel. 12 295 05 77ARCHETON Sp. z o.o. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
www.archeton.plinfolinia 801 80 80 80e-mail: bok@archeton.pl

 Archeton - twitter Archeton - you tube Archeton - google+