infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plstrona główna > Dom na Miarę > Budowa domów Kraków i okolice

OFERTA BUDOWY DOMÓW W KRAKOWIE I OKOLICACH

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie dla inwestora indywidualnego. Angażuje znaczne środki finansowe, wymaga planu i czasu. Dlatego, jako firma z długoletnim doświadczeniem na rynku budownictwa jednorodzinnego, proponujemy kompleksową obsługę w tym zakresie.
Budujemy domy na terenie Krakowa i okolic (do 50km) z najwyższej klasy, sprawdzonych materiałów : Porotherm, Max, Solbet, Ytong, Silka, Schiedel, Monier Braas etc... Współpracujemy także na tym polu z prężnymi, ambitnymi firmami, oferującymi nowości z branży. Rozwiązania i materiały izolacyjne Rockwool, Ursa, Termoorganika, Austrotherm, zapewniają niskie koszty ogrzewania budynków. Zatrudniamy tylko wysokiej klasy fachowców i udzielamy 3-letniej gwarancji na objęty umową zakres prac.

Najważniejsze to na każdym etapie swojej budowy nie musisz się kontaktować z szeregiem różnych wykonawców, dostawcami materiałów etc….
Archeton to wszystko załatwia za Ciebie a Ty śpisz spokojnie i patrzysz jak "rośnie" Twój dom.


Poniżej prezentujemy kilka spośród naszych realizacji.

Z nami zbudujesz swój dom w jednym z dwóch standardów:

  • SSO* - stan surowy otwarty
  • Stan Developerski – dom ze stolarką okienną, instalacjami wewnętrznymi, tynkami, wylewkami, ocieplonym dachem oraz elewacjami
* obejmuje: prace ziemne, wykopy, fundamenty, ściany fundamentowe (piwniczne), , warstwy podłogowe na gruncie z instalacją podprowadzeń wodno-kanalizacyjnych, izolacja przeciwwilgociowa, ściany zewnętrze, wewnętrzne nośne i działowe, żelbetowe schody wewnętrzne, stropy, kominy, więźba dachowa z wiatroizolacją i pokryciem dachowym

Zobacz przykładowe wyceny:


projekt domu Modrzyk
Projekt domu Modrzyk
Liza
Projekt domu Liza
Zojka Nano
Projekt domu Zojka Nano
Heliotrop
Projekt domu Heliotrop
pow. netto [mkw] 79,1 90,8 136,6 232,3
Stan Surowy Otwarty 94.100 zł brutto 102.900 zł brutto 154.900 zł brutto; 251.800 zł brutto
Stan Developerski 187.800 zł brutto 205.600 zł brutto 298.300 zł brutto 508.300 zł brutto


W ramach umowy na budowę proponujemy wybór projektu z oferty naszej pracowni projektowej lub wykonanie projektu indywidualnego. Przygotowujemy kompletną dokumentację projektową wraz z naniesionymi według życzeń klienta zmianami, adaptacją do warunków działki, przyłączami mediów.
Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz kredytu budowlanego.
Zapewniamy nadzór kierownika budowy, niezbędny sprzęt i dostawy atestowanych materiałów budowlanych. Towarzyszymy w procedurze odbioru budynku.

Legitymujemy się referencjami i umożliwiamy obejrzenie wykonanych przez nas domów.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i bezpłatnie przygotujemy wycenę budowy w wybranym standardzie. Zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Budowlanym:
Artur Świętoniowski tel. 695 32 00 91, e-mail: swietoniowski@archeton.pl
lub prosimy wypełnić formularz kontaktowy.

BUDOWA KROK PO KROKU

Krok 1.
Wybór projektu

Wśród wszystkich projektów Archetonu znajdziesz zarówno domy proste jak i o bogatej bryle, duże i małe. Wszystkie zostały zaprojektowane w oparciu o rzetelne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, z dbałością o wygodę użytkowania i niskie koszty utrzymania. Pomożemy Ci dobrać projekt tak, aby odpowiadał postanowieniom decyzji o warunkach zabudowy lub zawartym w wypisie z miejscowego planu zagospodarowania terenu, na którym leży Twoja działka. Wybrany projekt gotowy otrzymujesz od nas GRATIS.
W razie konieczności, nasi projektanci dokonają możliwych zmian, tak aby projekt spełniał wymogi formalne i Twoje indywidualne potrzeby.
Ponadto możemy zrealizować inwestycję wg dowolnego projektu dostępnego na rynku nie ograniczając się wyłącznie do naszej autorskiej oferty.

Krok 2.
Decyzja o standardzie prac budowlanych

Teraz możesz wybrać najdogodniejszy dla Ciebie zakres robót, które wykonamy według preferowanego standardu ( patrz: Oferta budowy) lub wg indywidualnej, specjalnie dla Ciebie przygotowanej oferty.

Krok 3.
Podpisanie umowy

Po uzgodnieniu warunków adaptacji, zmian w projekcie, ustaleniu zakresu prac budowlanych, ich ostatecznych kosztów i terminów - podpiszemy umowę.

Krok 4.
Zmiany w projekcie

Projektanci Archetonu wprowadzą do projektu zmiany funkcjonalne, materiałowe, plastyczne - według Twoich życzeń i umowy.

Krok 5.
Adaptacja do warunków lokalizacji

Uprawniony projektant sporządzi plan zagospodarowania Twojej działki. Kompletną dokumentację wraz z innymi wymaganymi dokumentami złożysz wraz z wnioskiem o pozwolenie na budowę we właściwym urzędzie.

Krok 6.
Budowa domu

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę Twój dom zacznie powstawać zgodnie z wybranym, przewidzianym w umowie standardem

Krok 7.
Przekazanie inwestycji

Po oficjalnym przekazaniu inwestycji wykonanej wg uzgodnionego standardu możesz kontynuować prace w zależności od etapu, na jakim zostały zakończone. W przypadku standardu Stan Developerski będą to już tylko typowe prace wykończeniowe: układanie posadzek i glazury, szpachlowanie i malowanie ścian, montaż wyposażenia i drzwi wewnętrzmnych, a potem...

Krok 8.
przeprowadzka!Aby się z nami skontaktować prosimy wypełnić poniższy formularz

Na ten sam temat