FaceBook
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl

Drukuj

strona główna > PORADNIK INWESTORA > BUDOWA DOMU > Materiały budowlane > Dom aktywnych rozwiązań stworzony dla Twojego komfortu!
Velux

Dom aktywnych rozwiązań stworzony dla Twojego komfortu!

ZOBACZ JAK ZBUDOWAĆ WYGODNY I ENERGOOSZCZĘDNY DOM I WYGRAJ OKNO VELUX STANDARD PLUS!


Velux

Z inicjatywy firmy VELUX i sześciu pracowni architektonicznych powstała kolekcja projektów nowoczesnych domów nawiązująca do idei budownictwa aktywnego. Kolekcję tworzą projekty energooszczędnych domów z rozbudowanym pakietem praktycznych rozwiązań zapewniających pełen komfort mieszkańcom.

Ważną rolę w projektach pełnią okna dachowe VELUX z unikalną technologią Thermotechnology™, dostępne w rozmaitych typach i rodzajach, jak również przesłony słoneczne, które dodatkowo poprawiają bilans energetyczny i znacząco wpływają na komfort oraz energooszczędność Domów aktywnych rozwiązań.

Obecnie, kiedy ponad 90% czasu spędzamy wewnątrz budynków, odpowiednie doświetlenie, komfort cieplny, a także jakość powietrza wewnętrznego mają kluczowe znaczenie dla zdrowia, dobrego nastroju i samopoczucia mieszkańców.

Dom aktywnych rozwiązań to kolekcja projektów domów różnorodnych pod względem stylu, wielkości i programu funkcjonalnego, oferujących wyjątkowy komfort ich przyszłym mieszkańcom m.in. dzięki zastosowaniu szerokiej gamy produktów VELUX, które zapewniają wnętrza pełne światła i świeżego powietrza, oraz komfort termiczny latem i zimą.

Koncepcja domów aktywnych rozwiązań zachęca do zredukowania zużycia energii poprzez odpowiednią lokalizację budynku na działce, właściwe zaplanowanie okien względem stron świata, zastosowanie odpowiedniej izolacji cieplnej i technik budowlanych, oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Jeśli zależy Ci na zdrowych i komfortowych warunkach życia, ograniczeniu zużycia energii oraz dbałości o środowisko naturalne, wybierz projekt Domu aktywnych rozwiązań z produktami VELUX i zobacz jak go zrealizować!

Nie zwlekaj z wyborem projektu – 75 pierwszych nabywców projektów z kolekcji otrzyma okno VELUX Standard Plus gratis!
Szczegóły na www.velux.pl/domyaktywne i stronach partnerskich pracowni, m.in. Archeton

KUP PROJEKT– WYGRAJ OKNO!Wszyscy, którzy kupią projekt z kolekcji będą mogli skorzystać z fachowej pomocy doradczej kontaktując się z działem obsługi klienta VELUX, na każdym etapie inwestycji:
tel.: 22 33 77 000
e-mail: kontakt@velux.pl

Pomożemy Ci dobrać okna odpowiednie do różnego rodzaju pomieszczeń, o doskonałym bilansie energetycznym, oraz przesłony, które dodatkowo ochronią przed stratami ciepła zimą oraz przed przegrzewaniem pomieszczeń latem.

Doradzimy też w sprawach montażu i zastosowania materiałów izolacyjnych, które przedłużą gwarancję na okna do 20 lat, a także polecimy wiarygodnego wykonawcę z listy rekomendowanych wykonawców VELUX.


Projekt domu Lazuryt
Projekt domu Pedro
Projekt domu Skarbek Polo
Projekt domu Solaris
Projekt domu Zefir

Poradnik inwestora24/06/2020WYBÓR PROJEKTU DOMU
Kostka znowu w grze
W czasach pilnej potrzeby ochrony klimatu, dachy budynków coraz częściej pokrywa się roślinami odzyskując tym samym tereny zajęte pod budowę domów dla zieleni......
05/06/2020MATERIAŁY BUDOWLANE
Pokój dziecka na poddaszu
Pokój dziecka musi spełniać kilka ważnych funkcji – zapewniać przestrzeń do odpoczynku, zabawy i nauki...
05/05/2020PRAWO BUDOWLANE
Budowa a koronawirus
Jaki wpływ na roboty budowlane ma koronawirus? Od 16 kwietnia 2020 obowiązuje nowe rozporządzenie w sprawie ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z epidemią...
04/05/2020STOLARKA BUDOWLANA
Drzwi wejściowe z aluminium i stali nierdzewnej firmy Hörmann
Chcesz oryginalnie zaaranżować wejście do swojego domu? Marzą Ci się eleganckie, stabilne i wytrzymałe drzwi wejściowe z najlepszym wyposażeniem przeciwwłamaniowym?...
Reklama
VELUX
Reklama
Solbet
Reklama
JAWAR
Reklama
Austrotherm
Reklama
FAKRO
Reklama
Gór-stal
Reklama
Owczary
Reklama
Hörmann

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, Szanowny kliencie
zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest ARCHETON Sp. z o.o. z siedzibą ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków reprezentowana przez Zarząd.

Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.

Informujemy, że:
  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, wizerunkowych i głosowych ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.
Dane kontaktowe administratora danych osobowych: e-mail: ado@archeton.pl.