FaceBook
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl

Drukuj

strona główna > PROJEKTY DOMÓW > tagi dla projektów domów > Gotowe projekty domów dla więcej niż siedmiu osób

Gotowe projekty domów dla więcej niż siedmiu osób

Gotowe projekty domów dla więcej niż siedmiu osób to największe domy w ofercie pracowni Archeton. Projekt domu Tymoteusz liczy ponad 230 metrów kwadratowych, został wzniesiony na planie litery „T”. To duży, atrialny dom z jednostanowiskowym garażem i użytkowym poddaszem które łączą z parterem oszczędne schody. Ściany nośne oddzielają kuchnię i salon, co nadaje wnętrzu bardziej tradycyjnego charakteru. Trzy sypialnie, gabinet i dwie łazienki dopełniają wizerunku całości i sprawiają, że w tej ogromnej przestrzeni pomieści się aż 8 osób. Czterospadowe, przecinające się dachy o nachyleniu 38 stopni zostały uzupełnione przez okna dachowe, co doskonale doświetliło pomieszczenia znajdujące się na użytkowym poddaszu. Projekty domów dla więcej niż siedmiu osób, mimo imponującej powierzchni, mają bardziej charakter rodzinnego domu niż rezydencji..
Liczba projektów: 1
Siatka dużaSiatka małaListaRzuty
Siatka dużaSiatka małaListaPo rzutach
1 
Projekt domu Monika Duolit

Monika Duolit

239,6 m2 
Nowość
1 

Jakość i prostota

Projekty domów z 2 pokojami charakteryzuje brak podpiwniczenia, a także prosta konstrukcja. Zwarta bryła sprawia, że budynek jest energooszczędny, a brak wewnętrznych podpór nośnych daje możliwość modyfikacji obecnego w budynku układu funkcjonalnego. Dzięki temu dostosujemy budynek do własnych potrzeb, niezależnie czy zdecydujemy się na korzystanie z niego jako bazy wypadowej na weekendy i wakacje (możemy też pomyśleć o wynajmowaniu go gościom w okresie letnim, co z pewnością podreperuje nasz domowy budżet) czy będziemy w nim mieszkać przez okrągły rok. Wewnątrz budynku znajdziemy otwarty pokój dzienny, kuchnię, sypialnię z łazienką, a całości dopełnia sień oraz nieużytkowe poddasze. Niewielkie rozmiary budynku sprawiają, że dom łatwo wpasuje się w naturalny krajobraz.

Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów dla więcej niż siedmiu osób widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Tagi do projektów domów


 Do wykorzystania   projekty domów ze spiżarką   projekty domów z bali  Projekty domów parterowych bez garażu   projekty domów w kształcie litery L
WYSZUKAJ PROJEKT
Wyszukiwarka Projekty garaży i innych budynków
 Top 500
 Top 300
  Nowości Nowości
 Polecane Projekty Polecane
 Wszystkie projekty
 Uwzględnij archiwalne
 Tylko archiwalne Projekty Archiwalne
 Projekty na indywidualne zamówienie
WIELKOŚĆ

Pow. użytkowa (m2) Więcej
Pow. netto (m2) Więcej
Pow. zabudowy (m2) Więcej
Pow. całkowita (m2)
Powierzchnia dachu (m2)
Wysokość budynku (m)
Ilość pokoi
FUNKCJA

Kondygnacja
Piwnica
Garaż
Lokalizacja garażu
 Otwarta przestrzeń strefy dziennej
 Dodatkowy pokój na parterze
 Z aneksem na paliwo stałe
 Duży pokój dzienny
WYGLĄD I STYL

Styl budynku
Bryła domu
Kształt rzutu
Kolekcja firmowa
Kąt nachylenia dachu
Kształt dachu
 Wille i rezydencje
 Domy energooszczędne
DZIAŁKA

Minimalne wymiary działki (m) Więcej
szer. dł.
Charakterystyka działki
 Wjazd od południowej strony
 Działka wąska
 Działka krótka
 Lekki spadek terenu - do 10%
 Duży spadek terenu -pow.10%
INNE

Technologia
Typ budynku
  Projekty flagowe
  Tanie w budowie