FaceBook
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl

Drukuj

strona główna > PROJEKTY DOMÓW > tagi dla projektów domów > Gotowe projekty domów z bali

Gotowe projekty domów z bali

Ciepłe i ekologiczne drewno może zostać wykorzystane do wzniesienia pełnej ściany drewnianej. Taką konstrukcją cechują się gotowe projekty domów w technologii bala drewnianego. W ofercie pracowni Archeton znaleźć mogą Państwo domy z bali drewnianych, zaprojektowane w bardziej dostępnej (ze względu na koszty) wersji – ściany ułożone są z tzw. półbali i dodatkowo ocieplone od wewnątrz. Cechą wyróżniającą technologię bala drewnianego jest – oprócz wszystkich zalet wynikających z użycia naturalnego, przyjaznego człowiekowi materiału – szczególny walor estetyczny płynący z możliwości wyeksponowania szczególnej urody drewna.
Liczba projektów: 1
Siatka dużaSiatka małaListaRzuty
Siatka dużaSiatka małaListaPo rzutach
1 
Projekt domu Tekla

Tekla

111,9 m2 
1 

Gotowe projekty domów z bali – dodatkowe informacje

Flagowy projekt domu z bali drewnianych to projekt „Tekla”. Posiada on cztery pokoje, jest przeznaczony dla czterech osób, liczy prawie 112 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Jest to dom, który dzieli się na parter i użytkowe poddasze – na pierwszej kondygnacji znajdą Państwo salon, hol, kuchnię, garderobę, sień, toaletę, garaż oraz kotłownię. Na drugiej: trzy pokoje, przedpokój, łazienkę, dwie garderoby. Obie kondygnacje są połączone ze sobą klatką schodową. Garaż jest jednostanowiskowy (pomieści jeden samochód osobowy), a wielospadowy dach jest nachylony pod kątem 38 stopni i pokryty dachówką ceramiczną. Bale drewniane, z których zbudowane są ściany zewnętrzne i wewnętrzne liczą 160 mm grubości i są dodatkowo ocieplone wełną mineralną.

Skorzystaj z wyszukiwarki projektów!

Nie znaleźli Państwo tego, czego szukają? Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z bali drewnianych widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Tagi do projektów domów


  projekty domów z wbudowanym garażem   projekty domów do 140 m2   projekty domów z garażem   projekty domów z podpiwniczeniem  Projekty domów z piwnicą i garażem
WYSZUKAJ PROJEKT
Wyszukiwarka Projekty garaży i innych budynków
 Top 500
 Top 300
  Nowości Nowości
 Polecane Projekty Polecane
 Wszystkie projekty
 Uwzględnij archiwalne
 Tylko archiwalne Projekty Archiwalne
 Projekty na indywidualne zamówienie
WIELKOŚĆ

Pow. użytkowa (m2) Więcej
Pow. netto (m2) Więcej
Pow. zabudowy (m2) Więcej
Pow. całkowita (m2)
Powierzchnia dachu (m2)
Wysokość budynku (m)
Ilość pokoi
FUNKCJA

Kondygnacja
Piwnica
Garaż
Lokalizacja garażu
 Otwarta przestrzeń strefy dziennej
 Dodatkowy pokój na parterze
 Z aneksem na paliwo stałe
 Duży pokój dzienny
WYGLĄD I STYL

Styl budynku
Bryła domu
Kształt rzutu
Kolekcja firmowa
Kąt nachylenia dachu
Kształt dachu
 Wille i rezydencje
 Domy energooszczędne
DZIAŁKA

Minimalne wymiary działki (m) Więcej
szer. dł.
Charakterystyka działki
 Wjazd od południowej strony
 Działka wąska
 Działka krótka
 Lekki spadek terenu - do 10%
 Duży spadek terenu -pow.10%
INNE

Technologia
Typ budynku
  Projekty flagowe
  Tanie w budowie

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, Szanowny kliencie
zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest ARCHETON Sp. z o.o. z siedzibą ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków reprezentowana przez Zarząd.

Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.

Informujemy, że:
  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, wizerunkowych i głosowych ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.
Dane kontaktowe administratora danych osobowych: e-mail: ado@archeton.pl.