FaceBook
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl

Drukuj

strona główna > PROJEKTY DOMÓW > tagi dla projektów domów > Gotowe projekty domów z oranżerią

Gotowe projekty domów z oranżerią

Projekty domów z oranżerią to duże budynki, których powierzchnia użytkowa zamyka się między 118,5 metrami kwadratowymi a 177,7 metrami kwadratowymi. Oranżeria jest częścią holu, salonu oraz, dzięki przejrzystym ścianom, także głównej sypialni. „Pomarańczarnia” to pomieszczenie, które cieszyło się szczególną popularnością od XVII do XIX wieku, hodowano w niej egzotyczne owoce (pomarańcze, cytryny itp.), a także było miejscem spotkań, zabaw towarzyskich czy nawet przedstawień teatralnych. Dziś oranżeria dodaje budynkowi pożądanego przez wielu, nieco staromodnego klimatu.
Liczba projektów: 2
Siatka dużaSiatka małaListaRzuty
Siatka dużaSiatka małaListaPo rzutach
1 
Projekt domu Allegro

Allegro

118,5 m2 
Projekt domu Kalipso Re

Kalipso Re

177,7 m2 
Projekt Polecany
1 

Projekty domów z oranżerią – dodatkowe informacje

Projekty domów z oranżerią to budynki parterowe, jak i dwukondygnacyjne. Mogą posiadać wbudowany dwustanowiskowy garaż lub być go pozbawione. W zależności od projektu (a także wielkości) są to domy, w których może mieszkać od czterech do sześciu osób w czterech lub sześciu pokojach. Dwuspadowy dach nadaje budynkom elegancji, natomiast podział na dwie strefy (dzienną – publiczną i nocną – prywatną) sprawia, że wnętrze jest funkcjonalne i może pełnić kilka ról jednocześnie. To klasyczne, proste projekty, którym nie brakuje jednak również elegancji.

Przejrzyj całą ofertę pracowni Archeton!

Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z oranżerią widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony  kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Tagi do projektów domów


  projekty domów bez podpiwniczenia   projekty domów ze strychem   projekty domów dla więcej niż siedmiu osób   projekty domów bez garażu  Projekty domów parterowych do 100 m2
WYSZUKAJ PROJEKT
Wyszukiwarka Projekty garaży i innych budynków
 Top 500
 Top 300
  Nowości Nowości
 Polecane Projekty Polecane
 Wszystkie projekty
 Uwzględnij archiwalne
 Tylko archiwalne Projekty Archiwalne
 Projekty na indywidualne zamówienie
WIELKOŚĆ

Pow. użytkowa (m2) Więcej
Pow. netto (m2) Więcej
Pow. zabudowy (m2) Więcej
Pow. całkowita (m2)
Powierzchnia dachu (m2)
Wysokość budynku (m)
Ilość pokoi
FUNKCJA

Kondygnacja
Piwnica
Garaż
Lokalizacja garażu
 Otwarta przestrzeń strefy dziennej
 Dodatkowy pokój na parterze
 Z aneksem na paliwo stałe
 Duży pokój dzienny
WYGLĄD I STYL

Styl budynku
Bryła domu
Kształt rzutu
Kolekcja firmowa
Kąt nachylenia dachu
Kształt dachu
 Wille i rezydencje
 Domy energooszczędne
DZIAŁKA

Minimalne wymiary działki (m) Więcej
szer. dł.
Charakterystyka działki
 Wjazd od południowej strony
 Działka wąska
 Działka krótka
 Lekki spadek terenu - do 10%
 Duży spadek terenu -pow.10%
INNE

Technologia
Typ budynku
  Projekty flagowe
  Tanie w budowie

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, Szanowny kliencie
zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest ARCHETON Sp. z o.o. z siedzibą ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków reprezentowana przez Zarząd.

Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.

Informujemy, że:
  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, wizerunkowych i głosowych ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.
Dane kontaktowe administratora danych osobowych: e-mail: ado@archeton.pl.