infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plKonkurs "Projekt jak marzenie" - rozstrzygnięty!

Łączna wartość nagród to ponad 20 000 złotych!!!

  • nagroda główna: komplet okien dachowych marki Roto oraz wiszący kocioł gazowy marki Viessmann,
  • wyróżnienie 1: komplet okien dachowych marki Roto,
  • wyróżnienie 2: wiszący kocioł gazowy marki Viessmann

Zwycięzcą nagrody głównej został Pan Andriy z Krakowa za nietuzinkowe uzasadnienie wyboru projektu domu „Alan”. Gratulujemy!

Oto fragment zwycięskiego opisu naszego Alana:

„… Wielogodzinne ślęczenie w sieci w poszukiwaniu oczekiwanego układu pomieszczeń w projekcie, godziny dyskusji z żoną na temat konieczności budowy piwnicy… w końcu jest namacalny rezultat – 4 egzemplarze wymarzonego projektu. Ręce się pocą, serce niby mocniej bije, kolana drętwieją – widzę lśniącą okładkę projektu, Pani podaje ładny segregator, pakuje w pomarańczową firmową siatkę Archetonu… „ – Proszę, oto Pańskie zamówienie. – Dziękuję!...”. Wychodzę z biura i myśli mkną gdzieś daleko w przyszłość… Wymarzony dom już nie jest tylko rysunkiem, stoi na pięknej działce z ogródkiem. Siedzę z rodziną w ogródku i spoglądam na dzieło lat trudu i marzeń… i mówię z sentymentem: „… A te okna dachowe to dostaliśmy kiedyś w nagrodę za udział w konkursie „Projekt jak marzenie” :-)”

Pierwszą nagrodę wyróżnienia otrzymuje Pani Marzena z miejscowości Frywałd,
a drugą Pan Emil z Piaseczna. Gratulujemy!

Poniżej fragmenty dwóch pozostałych zwycięskich opisów:

Pani Marzena z miejscowości Frywałd za opis projektu domu „Chaber Lux”:

„Po 11 latach wspólnie spędzonych, po wielu miesiącach, nieprzespanych nocach w poszukiwaniu własnego lokum, zdecydowaliśmy się wraz z mężem (oraz z pomocą rocznego synka:)), na domek jednorodzinny CHABER LUX. Kartą przetargową w wyborze tego a nie innego projektu była: piwnica, dodatkowy pokój na parterze, mała spiżarnia, garaż i pokój nad garażem. Domek odpowiada nam w 100%, budując go nic w nim nie zmieniamy…”


Pan Emil z Piaseczna wraz z pięcioletnią Olą za opis projektu domu „Zoja Luxor G2”:

„Gdy przystępowaliśmy do wybory projektu, każde z nas miało inne wymagania…Najbardziej zdziwiła nas jednak odpowiedź naszej najstarszej, pięcioletniej córeczki. Gdy pokazaliśmy jej projekty naszych faworytów bez wahania wskazała na Zoję Luxor g2 Lustro i zakomunikowała: - Ten! - Dlaczego? - pytamy - Bo jest amerykański! - odpowiedziała pewnie…”


Dziękujemy za nadesłane odpowiedzi i zachęcamy Państwa do uczestnictwa w pozostałych konkursach organizowanych przez Archeton.

Regulamin konkursu "Projekt jak marzenie"

SPONSORZY NAGRÓD:
Na ten sam temat