FaceBook
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl

Drukuj

strona główna > REALIZACJE > Kroniki Budowy

Kroniki budowy

Kronika budowy - Mariola

Mariola z Piekar koło Tyńca

Mariola (124,5m2) należy do domów z użytkowym poddaszem, połączonych ekonomicznie z garażem w jedną bryłę. Program funkcjonalny parteru to kompletne mieszkanie, a na poddaszu są cztery dodatkowe pokoje z łazienką i garderobą. Dekoracyjny ryzalit jadalni, lukarnę akcentującą fronton i balkony w ścianach szczytowych zaprojektowano lekko i nowocześnie.
Kronika budowy - Zoja Lux

Zoja Lux - Rzeszotary, gmina Świątniki Górne k. Krakowa

Rzeszotary w gminie Świątniki Górne k. Krakowa słynęły niegdyś z wyrobu sit (rzeszot). Tu, w pagórkowatej okolicy, nad rzeka Wilgą powstał dom wg projektu Zoja Lux (131,6m2).
Kronika budowy - Zojka Mini

Zojka Mini - Bosutów

Bosutów leży w gminie Zielonki, na północ od Krakowa. Blisko stąd do miasta, a jednocześnie do atrakcyjnych turystycznie terenów Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego i Ojcowskiego Parku Narodowego . W tej spokojnej, zielonej okolicy inwestorzy Zojki Mini (109,9m2) zdecydowali się na budowę swojego domu z Archetonem.
Kronika budowy - Zorza

Zorza z Wrząsowic, gm. Świątniki Górne k. Krakowa

Zorza (135,4m2) to wygodny dom o rozbudowanym rzucie ,idealnie wpisującym się w działki na szczycie lekkiego wzniesienia. I rzeczywiście - gminę Świątniki Górne, w której leżą Wrząsowice, nazywano niegdyś Górkami.

Reklama
COLUMBUS ENERGY
Reklama
VELUX
Reklama
Solbet
Reklama
COLUMBUS ENERGY
Reklama
FAKRO
Reklama
Gór-stal
Reklama
Hörmann