infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plstrona główna > Regulaminy Serwisu > polityka prywatności > Polityka prywatności aplikacji mobilnych

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017

Niniejsza Polityka Prywatności odnosi się do wszystkich aplikacji mobilnych firmy Archeton i wyjaśnia, jak Archeton gromadzi, przechowuje i wykorzystuje informacje zebrane w związku z produktami umieszczonymi w sklepie Google Play. Archeton szanuje prawa swoich klientów, internautów do prywatności. Przeczytaj dokładnie poniższe informacje, aby lepiej zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz uprawnieniami aplikacji.

Uprawnienia oraz zbieranie informacji
Firma Archeton nie kolekcjonuje jak również nie przetwarza oraz nie udostępnia wrażliwych danych użytkowników aplikacji mobilnych opublikowanych w sklepie Google Play. Wszystkie uprawnienia aplikacji wymagane są do poprawnego działania aplikacji oraz wynikają z zastosowanego oprogramowania oraz rozwiązań firm trzecich.

Firmy trzecie
Dzięki zastosowaniu rozwiązań udostępnianych przez firmy trzecie, możemy ciągle ulepszać i rozwijać aplikacje o nowe elementy. Firma Archeton nie odpowiada za politykę prywatności stosowanych rozwiązań, dlatego też zaleca się, aby zapoznać się z odpowiadającymi warunkami użytkowania i polityką prywatności.

Aplikacje tworzone są w oparciu o środowisko Unity Game Engine (https://unity3d.com/legal/privacy-policy). Wynikiem zastosowanego oprogramowania oraz uzupełniania aplikacji o nowe funkcjonalności np. możliwość otwierania stron producentów produktów umieszczonych w projektach, jest konieczność uzyskania poniższych uprawnień do łączności internetowej:
  • wyświetlanie połączeń Wi-Fi
  • yświetlanie połączeń sieciowych
  • pełny dostęp do sieci

W celu uśpienia aplikacji, gdy znajduje się w tle, urządzenie zostało zablokowane lub korzystanie z aplikacji zostało przerwane przez rozmowę telefoniczną wymagany jest dostęp do:
  • odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Dostęp do pamięci USB jest wymagany ze względu na zapis ustawień użytkownika oraz odczyt plików aplikacji.
  • odczytywanie zawartości pamięci USB
  • modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Poniższe uprawnienia wynikają z zastosowania w aplikacji technologii Cardboard poprzez wykorzystanie biblioteki Google VR SDK dla Unity (https://www.google.com/policies/privacy/ ):
  • odczytywanie zawartości pamięci USB
  • modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB
  • kontrolowanie łączności Near Field Communication

Linki zewnętrzne
Nasze aplikacje mogą zawierać linki do stron zewnętrznych, takich jak Facebook, Google Maps czy strony producentów produktów. Należy pamiętać, że korzystanie z takich stron podlega pod politykę prywatności i warunki korzystania osób trzecich. Nie podlega to naszym własnym warunkom i analogicznie jak w przypadku stosowania rozwiązań firm trzecich Archeton nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone na konkretnych witrynach.

Zmiany w niniejszej polityce prywatności
Firma Archeton zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej polityce prywatności w dowolnym czasie, zawiadamiając użytkowników na tej stronie. Zaleca się, by odwiedzać niniejszą stronę regularnie, odnosząc się do daty ostatniej modyfikacji zamieszczonej na samym początku polityki prywatności. W sytuacji jeśli Użytkownik sprzeciwia się którejkolwiek ze zmian wprowadzonych do polityki, konieczne jest zaprzestanie z korzystania z tej aplikacji.

Skargi
Możesz złożyć skargę do nas o każdym naruszeniu naszej polityki prywatności na adres podany poniżej.

Dodatkowe informacje odnośnie polityki prywatności
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące polityki prywatności możesz skontaktować się z nami pod adresem: marketing@archeton.pl