FaceBook
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl

Drukuj

strona główna > PORADNIK INWESTORA

Najnowsze artykuły


08/01/2020ŚCIANY I STROPY
ZCB Owczary - Nowoczesna cegielnia z europejskimi standardami
ZCB Owczary w ubiegłym roku świętowała swój kolejny jubileusz – 40 lat działalności na rynku ceramiki budowlanej. Jaka jest historia firmy?...
30/12/2019TEMATY SPECJALNE
Nasz nowy partner - platforma Homeeer
Nawiązaliśmy współpracę z internetową platformą budowlaną Homeeer mając na celu dostarczanie naszym Klientom coraz więcej korzyści...
17/10/2019IZOLACJE I ELEWACJE BUDYNKU
Rekordowa sprzedaż najwyższej jakości produktów Termo Organiki
Mamy przyjemność ogłosić, iż we wrześniu odnotowaliśmy rekordową sprzedaż elementów Kompletnego Systemu Ociepleń...
09/10/2019EKOLOGIA I ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Pompa ciepła Vitocal 111-S – ogrzewanie bez kotłowni
Ograniczenia wynikające z powierzchni domu nie zawsze pozwalają na wygospodarowanie odpowiedniego miejsca na kotłownię. Warto wówczas rozważyć ogrzewanie domu urządzeniem o kompaktowych wymiar...
Reklama
VELUX
Reklama
Solbet
Reklama
Austrotherm
Reklama
FAKRO
Reklama
Gór-stal
Reklama
Owczary

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, Szanowny kliencie
zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest ARCHETON Sp. z o.o. z siedzibą ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków reprezentowana przez Zarząd.

Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.

Informujemy, że:
  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, wizerunkowych i głosowych ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.
Dane kontaktowe administratora danych osobowych: e-mail: ado@archeton.pl.