infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plstrona główna > O FIRMIE > profil działalności

Profil działalności

Projekty domów na miarę Twoich marzeń...

Jesteśmy firmą projektową działającą na rynku w Polsce od 1991 r. Od początku swojej działalności zajmujemy się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów.

Tworzymy projekty domów i zapewniamy kompleksowe usługi budowlane. Podążamy za trendami i stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe rozwiązania. Spełniamy wyobrażenia inwestorów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń. Dbamy przede wszystkim o jakość i solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby nasze domy były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu. Według projektów Archetonu powstało już ponad 100 tysięcy domów, tak imponujący wynik świadczy o tym, że jesteśmy firmą godną polecenia i solidną, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.

Posiadamy blisko 900 projektów gotowych domów jednorodzinnych, garaży oraz pawilonów handlowych i obecnie jest to najbogatsza autorska oferta na polskim rynku. Swój dorobek prezentujemy na łamach ogólnopolskich katalogów „Projekty Domów” oraz „Dom na miarę”.

Na zlecenie realizujemy również projekty większych obiektów, np. użyteczności publicznej, zajmujemy się działalnością deweloperską oraz budujemy domy w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego na terenie całej Polski.

Misja firmy

to tworzyć projekty i zapewniać kompleksowe usługi budowlane oraz spełniać wyobrażenia inwestorów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń.

Cel, do którego dążymy

to być liderem na rynku w zakresie projektowania i realizacji inwestycji związanych z budową domu oraz otwierać się na potrzeby mieszkaniowe inwestorów stając się źródłem praktycznej wiedzy o budownictwie i architekturze. W osiągnięciu wytyczonego celu ma nam pomagać bogata oferta, dokumentacja opracowana na najwyższym poziomie technicznym, profesjonalna obsługa oraz zapewnienie klientom łatwego dostępu do naszych produktów i usług.
Na ten sam temat