infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plstrona główna > Dom na Miarę > Program Dom na miarę

Program "Dom na Miarę"

Program przygotowany z myślą o Tobie!
Od początku swojej działalności zajmujemy się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania naszych Klientów. Tworzymy projekty domów, ale również budujemy spójny program mający na celu wspomaganie Inwestorów w realizacji domu na każdym etapie budowy. Staramy się dopasować do potrzeb rynku, stale wprowadzamy nowe produkty i poszerzamy listę partnerów programu DOM NA MIARĘ.
Dołącz do programu DOM NA MIARĘ i skorzystaj z wielu przywilejów na każdym etapie budowy własnego domu!

Dlaczego warto mieć własne konto w Archetonie?
  • Odbierzesz kupony rabatowe na zakup projektu domu, projektu garażu, na aneks z paliwem stałym oraz wiele innych. Wykorzystaj wszystkie przysługujące Ci zniżki!
  • Otrzymasz rozszerzoną gwarancję, która umozliwi Ci zwrot projektu lub wymianę na inny z naszej kolekcji!
  • Dostaniesz Poradnik Energooszczędny, z którego dowiedz się jak wybudować ekologiczny i zgodny z nowoczesnymi standardami energetycznymi dom. Podręcznik w formie elektronicznej dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
  • Dedykowany doradca projektowy przeprowadzi Cię przez proces wyboru projektu oraz pomoże w dopełnieniu formalności potrzebnych do rozpoczęscia budowy domu.

Nie zwlekaj i dołącz do inwestorów, którzy korzystają z wszystkich przywilejów na każdym etapie budowy własnego domu!
Potrzebujesz pomocy w zakresie budowy domu? Skorzystaj z Doradztwa Inwestycyjnego.

Jesli poszukujesz zaufanej firmy budowlanej lub chcesz skorzystać z darmowej wyceny budowy domu na bazie projektu, który juz wybrałeś skontaktuj się z nami! Nasz Doradca Inwestycyjny pomoże znaleźć Ci rzetelnego podwykonawcę oraz przedstawi oferty budowy domu dopasowane do Twoich preferencji oraz regionu, w którym planujesz rozpocząć budowę. Wypełnij formularz kontaktowy i uzyskaj bezpłatną pomoc!
Lista naszych partnerów:


ANDREWEX
BURKIETOWICZ WIĄZARY
CALEO
DE DIETRICH
ECO COMFORT
FORMASTER
HORMANN POLSKA
JUSTA CENTRALA
KALMAR
KOMANDOR
KOPP
TiM KOMINKI
UNICAL POLSKA
RINTAL
VOX
XCEL
FREEVOLT
H H
FAKRO
INTERSTONE
PARADYŻ
ROBEN
SOKÓŁKA
EKOS
VIZUALFORM
VITAL-SAUNA
ŁAZIENKA Z POMYSŁEM
SOTRALENTZ