FaceBook
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl

Drukuj

Projekty dla dewelopera

Oferta projektów dla deweloperów

Klientom, planujących inwestycję w budowę i sprzedaż gotowych domów jednorodzinnych, Archeton oferuje projekty domów dla deweloperów.

Każdy projekt z naszej kolekcji, liczącej ponad 1000 pozycji, może być z powodzeniem wykorzystany w przedsięwzięciach deweloperskich. Wybór zależy jednak nie tylko od planowanego standardu osiedla dedykowanego zainteresowanym o określonych wymaganiach dotyczących komfortu i wielkości domu. Dużą rolę odgrywa tu fakt, że osiedla tego typu powstają najczęściej w miastach, okolicach podmiejskich lub niezwykle atrakcyjnych turystycznie. Takie lokalizacje przesądzają o skali i intensywności zabudowy, są też preferowane z uwagi na opłacalność inwestycji. Zabudowa wolno stojąca nie gwarantuje maksymalnych wskaźników wykorzystania terenu. Dlatego w grupie projektów domów dla deweloperów pokazujemy budynki bliźniacze oraz szeregowe.

Szczególną grupą domów do zabudowy w granicy działki są projekty domów w zabudowie bliźniaczej. Mają rzut na planie prostokąta, zwykle z dobudowanym garażem i sylwetkę, tworzącą spójny układ ze swoim lustrzanym odbiciem. Niektóre, po zmianach adaptacyjnych dotyczących doświetlenia pomieszczeń, można zastosować w zabudowie szeregowej.

Wśród projektów rekomendowanych dla deweloperów znajduję się również projekty domów w zabudowie szeregowej. Segmenty nie mają żadnych otworów w ścianach bocznych. Zestawiane ze sobą tworzą zwarte pierzeje osiedlowych uliczek i placów. Dokonując, wg potrzeb, zmian w ścianach bocznych można je wykorzystać do zamknięcia szeregu (podobnie, jak w zabudowie bliźniaczej) oraz jako budynki wolno stojące.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z indywidualną ofertą: Bożena Zyznawska, tel.: 695 210 497, e-mail: wspolpraca@archeton.pl
Projekt domu Morela Duo
Projekt domu Enzo Duo
Projekt domu Mirabel Duo
Projekt domu Dino Duo
Projekt domu Lila 2 Duolit
Projekt domu Mlecz Duo
Projekt domu Czaruś Duolit
Projekt domu Majka Duo
Projekt domu Ariel Duo
Projekt domu Beza Duo
Projekt domu Lila 2 Duo
Projekt domu Zoja Rex Duet

KOLEKCJE PROJEKTÓW DOMÓW JEDNORODZINNYCH I WIELORODZINNYCH

BliźniakiBliźniaki

Bliźniaki

Najnowsze projektyNajnowsze projekty

Najnowsze projekty

TradycyjneTradycyjne

Tradycyjne

ParteroweParterowe

Parterowe

Domy tanie w budowieDomy tanie w budowie

Domy tanie w budowie

Projekty małych domówProjekty małych domów

Projekty małych domów

Projekty średnich domówProjekty średnich domów

Projekty średnich domów

Projekty dużych domówProjekty dużych domów

Projekty dużych domów

NeotonNeoton

Neoton

ModernaModerna

Moderna

NowoczesneNowoczesne

Nowoczesne

FlagoweFlagowe

Flagowe

Oferta współpracy - sprawdź co zyskujesz

Rabaty

Proponujemy korzystne zniżki na zakup projektów domów z naszej bogatej oferty. W zależności od wielkości inwestycji, przy zakupie większej ilości projektów, mogą Państwo oczekiwać atrakcyjnych cen za powtarzalny projekt każdego domu na osiedlu.
Oferta 1

Koncepcja zagospodarowania

Na początkowym etapie współpracy otrzymają Państwo bezpłatne przygotowaną koncepcję zagospodarowania działki budowlanej. Nasi projektanci uzgodnią ją z warunkami zabudowy lub Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Oferta 2

Kosztorysy

Elektroniczne kosztorysy stanowią, oprócz opracowań architektury, konstrukcji i instalacji wewnętrznych, nieodłączną część każdego projektu. Umożliwią one Państwu sprawne szacowanie kosztów budowy i optymalne dostosowanie materiałów.
Oferta 3

Reklama w serwisie internetowym

Istnieje możliwość prezentacji sprzedawanych przez Państwa domów zrealizowanych według naszych projektów w serwisie Archetonu. https://www.archeton.pl/oferta-projektow-dla-deweloperow.
Oferta 4

Projekt graficzny inwestycji

Do każdego zakupionego projektu dołączamy gratis pakiet graficzny zawierający: 2 wizualizacje, rzuty kondygnacji, przekrój, 4 elewacje. Pozwoli to Państwu efektownie zaprezentować każdy projekt domu na stronie www.
Oferta 5

Wizualizacja wnętrz

Dodatkowo projekt graficzny możemy wzbogacić wizualizacjami wnętrz. Państwa Klienci zobaczą, jak atrakcyjnie zaaranżować można strefy dzienne, kuchnie, łazienki. Aby uzyskać szczegółowe informacje na ten temat, prosimy o kontakt, tel. 695 210 497, e-mail: wspolpraca@archeton.pl.
Oferta 6

Wirtualne spacery

Nasza oferta obejmuje szczególnie atrakcyjną formę reklamy - opracowanie wirtualnych spacerów po inwestycji. Zaproszą Państwo na nie Klientów jeszcze przed rozpoczęciem prac na placu budowy.
Oferta 7

Wizualizacja osiedla

Jakość opracowywanych przez Archeton fotorealistycznych wizualizacji jest bardzo wysoka. Doskonale nadają się na materiały reklamowe do internetu, do druku na ulotkach oraz na billboardach formatu 5x4 m. Będą Państwo mogli według własnego uznania wybrać ujęcia i widoki, decydować o kolorystyce oraz detalach.
Oferta 8
Osiedle Pniów
Osiedle Domy przy Nastrojowej

KONTAKT DLA DEWELOPERÓW

Bożena Zyznawska
tel. 48 12 295 05 86
kom. 48 695 210 497
e-mail: wspolpraca@archeton.pl

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatny pakiet katalogów!
Katalog dla dewelopera

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, Szanowny kliencie
zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest ARCHETON Sp. z o.o. z siedzibą ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków reprezentowana przez Zarząd.

Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.

Informujemy, że:
  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, wizerunkowych i głosowych ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.
Dane kontaktowe administratora danych osobowych: e-mail: ado@archeton.pl.