infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plInne > Artykuły > Rozpoczynamy cykl artykułów Tanie Budowanie

Rozpoczynamy cykl artykułów "Tanie Budowanie"

Każdy, kto przystępuje do budowy domu musi się prędzej czy później zmierzyć z problemem kosztów inwestycji. Chcemy wydać jak najmniej i osiągnąć przy tym maksymalnie satysfakcjonujący pod każdym względem efekt: dom ładny, wygodny i taki, którego utrzymanie nie przekroczy w przyszłości naszych możliwości.

Wszyscy inwestorzy mają swoje pomysły na oszczędności, ale czy są dobre czy się sprawdzą? Czy cięcia kosztów zawsze przynoszą jedynie korzyści? Jak budować taniej, ale z głową, bez szkody dla najważniejszych, z naszego punktu widzenia, parametrów inwestycji. Jak określić te parametry i wybrać to, na czym za nic oszczędzać nie chcemy?
Pytań mnóstwo. Zachęcam do ich zadawania i odpowiadania. Zapraszamy do wzajemnej pomocy: wszystkich, którzy mają swoje doświadczenia w budowie domu tym, którzy dopiero maja plany i nie są pewni czy sprostają wydatkom!
Liczy się każdy pomysł, bo nawet nie do końca wykorzystany wskazuje drogę i inspiruje. Najlepsze, najciekawsze uwagi i przemyślenia nadesłane na forum lub na adres marketing@archeton.pl zostaną wybrane przez naszych specjalistów z Działu Doradztwa Inwestycyjnego. Opublikujemy je w artykule wieńczącym cykl "Tanie Budowanie"
Oszczędzać można na każdym etapie budowy. Kluczowy wydaje się jednak moment wyboru projektu, ponieważ on decyduje o skali wydatków.
O tym, jak wybrać najlepszy projekt do taniej budowy piszemy w pierwszym artykule w naszym cyklu pt. Oszczędzanie zaczyna się już od projektu domu.

Poradnik inwestora26/10/2017WNĘTRZA - INSPIRACJE I PORADY
Sypialnia na poddaszu
Zdecydowana większość wznoszonych obecnie domów jednorodzinnych to budynki parterowe z przestrzenią mieszkalną pod stromym dachem. Każdy, kto wybiera projekt takiego domu, decyduje, że sypialn...
25/10/2017WYBÓR PROJEKTU DOMU
Nie za duży, nie za mały lecz w sam raz!
Średni – to nie brzmi najlepiej, prawda? A my właśnie pokazujemy nasze średniaki. Uściślijmy jednak - chodzi wyłącznie o wielkość domów: zebrane tu propozycje mają od 115 do 135m2 powier...
11/10/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
HH easy - pakiet płytek
Od zarania dziejów człowiek zmieniał otaczającą go przestrzeń zaznaczając swoją indywidualność i pomysłowość. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oraz w myśl zasady, że budowanie powi...
02/10/2017ADAPTACJE PROJEKTÓW
ZE SPIŻARNIĄ, CZY BEZ?
Spiżarnia jest wygodna i pożądana w każdym mieszkaniu, nie tylko w domu jednorodzinnym. Nie do końca jest tym samym, co komórka na domowe przetwory w piwnicy ale też coraz rzadziej zajmujemy s...
Reklama
Convector
Reklama
Fakro
Reklama
Purmo
Reklama
Awilux
Reklama
Solbet
Reklama
Viessmann
Reklama