infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plInne > Artykuły > Rozpoczynamy cykl artykułów Tanie Budowanie

Rozpoczynamy cykl artykułów "Tanie Budowanie"

Każdy, kto przystępuje do budowy domu musi się prędzej czy później zmierzyć z problemem kosztów inwestycji. Chcemy wydać jak najmniej i osiągnąć przy tym maksymalnie satysfakcjonujący pod każdym względem efekt: dom ładny, wygodny i taki, którego utrzymanie nie przekroczy w przyszłości naszych możliwości.

Wszyscy inwestorzy mają swoje pomysły na oszczędności, ale czy są dobre czy się sprawdzą? Czy cięcia kosztów zawsze przynoszą jedynie korzyści? Jak budować taniej, ale z głową, bez szkody dla najważniejszych, z naszego punktu widzenia, parametrów inwestycji. Jak określić te parametry i wybrać to, na czym za nic oszczędzać nie chcemy?
Pytań mnóstwo. Zachęcam do ich zadawania i odpowiadania. Zapraszamy do wzajemnej pomocy: wszystkich, którzy mają swoje doświadczenia w budowie domu tym, którzy dopiero maja plany i nie są pewni czy sprostają wydatkom!
Liczy się każdy pomysł, bo nawet nie do końca wykorzystany wskazuje drogę i inspiruje. Najlepsze, najciekawsze uwagi i przemyślenia nadesłane na forum lub na adres marketing@archeton.pl zostaną wybrane przez naszych specjalistów z Działu Doradztwa Inwestycyjnego. Opublikujemy je w artykule wieńczącym cykl "Tanie Budowanie"
Oszczędzać można na każdym etapie budowy. Kluczowy wydaje się jednak moment wyboru projektu, ponieważ on decyduje o skali wydatków.
O tym, jak wybrać najlepszy projekt do taniej budowy piszemy w pierwszym artykule w naszym cyklu pt. Oszczędzanie zaczyna się już od projektu domu.

Poradnik inwestora24/08/2017IZOLACJE I ELEWACJE BUDYNKU
Styropian Austrotherm – zdrowe serce każdego systemu dociepleń
Każdy z nas wie, jak ważnym organem dla naszego organizmu jest serce. Dla każdego oczywistym jest, że o to serce należy odpowiednio dbać. Podobnie jest z systemem ocieplenia ścian zewnętrznych...
29/05/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUX
Poczucie przestrzeni, panoramiczny widok, niezwykłe możliwości aranżacji i komfortowe miejsce do życia – tak wiele można zyskać wykorzystując na poddaszu nowatorskie rozwiązania firmy VELUX...
11/05/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
Nowe, trzyszybowe okno dachowe VELUX do łazienki i kuchni
Energooszczędne, trzyszybowe, odporne na wilgoć i w przystępnej cenie – to główne zalety nowego okna dachowego VELUX GLU, które dostępne jest w podstawowej ofercie firmy od kwietnia....
28/04/2017TEMATY SPECJALNE
Aplikacja ViCare – instalacja grzewcza zawsze pod kontrolą
Nowa aplikacja mobilna Viessmann ViCare App to sposób na komfortową obsługę urządzenia grzewczego przez Internet....
Reklama
Convector
Reklama
Fakro
Reklama
Purmo
Reklama
Awilux
Reklama
Solbet
Reklama
Viessmann
Reklama