infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plInne > Artykuły > Rozpoczynamy cykl artykułów Tanie Budowanie

Rozpoczynamy cykl artykułów "Tanie Budowanie"

Każdy, kto przystępuje do budowy domu musi się prędzej czy później zmierzyć z problemem kosztów inwestycji. Chcemy wydać jak najmniej i osiągnąć przy tym maksymalnie satysfakcjonujący pod każdym względem efekt: dom ładny, wygodny i taki, którego utrzymanie nie przekroczy w przyszłości naszych możliwości.

Wszyscy inwestorzy mają swoje pomysły na oszczędności, ale czy są dobre czy się sprawdzą? Czy cięcia kosztów zawsze przynoszą jedynie korzyści? Jak budować taniej, ale z głową, bez szkody dla najważniejszych, z naszego punktu widzenia, parametrów inwestycji. Jak określić te parametry i wybrać to, na czym za nic oszczędzać nie chcemy?
Pytań mnóstwo. Zachęcam do ich zadawania i odpowiadania. Zapraszamy do wzajemnej pomocy: wszystkich, którzy mają swoje doświadczenia w budowie domu tym, którzy dopiero maja plany i nie są pewni czy sprostają wydatkom!
Liczy się każdy pomysł, bo nawet nie do końca wykorzystany wskazuje drogę i inspiruje. Najlepsze, najciekawsze uwagi i przemyślenia nadesłane na forum lub na adres marketing@archeton.pl zostaną wybrane przez naszych specjalistów z Działu Doradztwa Inwestycyjnego. Opublikujemy je w artykule wieńczącym cykl "Tanie Budowanie"
Oszczędzać można na każdym etapie budowy. Kluczowy wydaje się jednak moment wyboru projektu, ponieważ on decyduje o skali wydatków.
O tym, jak wybrać najlepszy projekt do taniej budowy piszemy w pierwszym artykule w naszym cyklu pt. Oszczędzanie zaczyna się już od projektu domu.

Poradnik inwestora07/03/2018DACH
Więźba z fabryki – oszczędność czasu i pieniędzy
Tak w budownictwie jak i w życiu codziennym następują nieustanne zmiany. Coraz większą rolę odgrywają nowoczesne technologie. W coraz większym stopniu stosuje się specjalistyczne wydajne masz...
26/10/2017WNĘTRZA - INSPIRACJE I PORADY
Sypialnia na poddaszu
Zdecydowana większość wznoszonych obecnie domów jednorodzinnych to budynki parterowe z przestrzenią mieszkalną pod stromym dachem. Każdy, kto wybiera projekt takiego domu, decyduje, że sypialn...
25/10/2017WYBÓR PROJEKTU DOMU
Nie za duży, nie za mały lecz w sam raz!
Średni – to nie brzmi najlepiej, prawda? A my właśnie pokazujemy nasze średniaki. Uściślijmy jednak - chodzi wyłącznie o wielkość domów: zebrane tu propozycje mają od 115 do 135m2 powier...
11/10/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
HH easy - pakiet płytek
Od zarania dziejów człowiek zmieniał otaczającą go przestrzeń zaznaczając swoją indywidualność i pomysłowość. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oraz w myśl zasady, że budowanie powi...
Reklama
Fakro
Reklama
Solbet
Reklama
Viessmann
Reklama

KONTAKT

Archeton Sp. z o.o.
ul. Cystersów 9
31-553 Kraków,
12 295 05 76
bok@archeton.pl

napisz do nas
O firmie | Kariera

DOŁĄCZ DO NAS

FaceBookPinterestYouTubeInstagram
 
ARCHETON - nowa grupa dla budujących
Grupa na Facebooku · 334 członków
Dołącz do grupy
Wybierasz, budujesz, a może już mieszkasz w wymarzonym domu z kolekcji biura projektowego Archeton? Dołącz do grupy!