infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plstrona główna > PORADNIK INWESTORA > BUDOWA DOMU > ŚCIANY I STROPY > Tam gdzie kończy się Teriva zaczyna się SMART

TAM GDZIE KOŃCZY SIĘ TERIVA ZACZYNA SIĘ SMART

LEKKI STROP PANELOWY SMART 15/60, SMART 20/60 – to odpowiedź na coraz wyraźniejsze zapotrzebowanie rynku na produkty prefabrykowane minimalizujące czas budowy. Nagrodzony Złotym Medalem MTP Budma2013 SMART jest płytą strunobetonową o szerokości 60 cm, która charakteryzuje się wyjątkowo krótkim czasem montażu.
Specjaliści z firmy Fabryka Stropów Sp. z o.o. opracowali system „ 2 2”, sprawia on, że dwóch pracowników wystarczy, aby precyzyjnie ułożyć 100 m2 stropu w dwie godziny! SMART wpisuje się idealnie w najnowsze trendy redukcji czasu inwestycji, przy zachowaniu najlepszych parametrów technicznych produktu.
Lekki Strop Panelowy SMART to również pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Decydując się na SMARTA unikamy kosztów związanych z wynajmowaniem ciężkiego sprzętu (wystarczy lekki dźwig HDS), nadlewaniem betonu oraz kupnem drogiego drewna szalunkowego. Dodając do tego podwyższony komfort akustyczny, szybkość i prostotę montażu mamy rozwiązanie spełniające oczekiwania klientów.
Przenoszenie znacznych obciążeń przez elementy tego typu, przy niewielkim własnym ciężarze oraz osiąganie dużej nośności sprawia, że może być montowany w każdym rodzaju budynków. Natomiast niższe koszty wykonania stropu owocują przystępną ceną.
Stropy z płyt strunobetonowych pozwalają także na dodatkowe możliwości konstrukcyjne, poprzez wysunięcie za podpory, można stworzyć np. klatkę schodową lub balkon. Nie zabierają one również wiele przestrzeni, dzięki niższej wysokości konstrukcyjnej zyskuje się na kubaturze pomieszczenia.
Kluczowe zalety lekkich stropów panelowych SMART, sprawiają, że mogą one skutecznie konkurować ze stropami gęstożebrowymi i monolitycznymi. Efektywnie usprawniają budowę oraz pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy. Bez problemu pozwalają też na łączenie z elementami, które wykonano w innej technologii.
To co jest wyjątkowe w SMARCIE, to jego praktyczność. Klasycznej płyty strunobetonowej nie można ułożyć za pomocą dźwigu HDS, ponieważ jest za ciężka, zwykła płyta kanałowa tzw. żerańska nie ma natomiast takich rozpiętości, a Teriva jest rozwiązaniem czasochłonnym.

www.fabrykastropow.pl

Poradnik inwestora24/08/2017IZOLACJE I ELEWACJE BUDYNKU
Styropian Austrotherm – zdrowe serce każdego systemu dociepleń
Każdy z nas wie, jak ważnym organem dla naszego organizmu jest serce. Dla każdego oczywistym jest, że o to serce należy odpowiednio dbać. Podobnie jest z systemem ocieplenia ścian zewnętrznych...
29/05/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUX
Poczucie przestrzeni, panoramiczny widok, niezwykłe możliwości aranżacji i komfortowe miejsce do życia – tak wiele można zyskać wykorzystując na poddaszu nowatorskie rozwiązania firmy VELUX...
11/05/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
Nowe, trzyszybowe okno dachowe VELUX do łazienki i kuchni
Energooszczędne, trzyszybowe, odporne na wilgoć i w przystępnej cenie – to główne zalety nowego okna dachowego VELUX GLU, które dostępne jest w podstawowej ofercie firmy od kwietnia....
28/04/2017TEMATY SPECJALNE
Aplikacja ViCare – instalacja grzewcza zawsze pod kontrolą
Nowa aplikacja mobilna Viessmann ViCare App to sposób na komfortową obsługę urządzenia grzewczego przez Internet....
Reklama
Convector
Reklama
Fakro
Reklama
Purmo
Reklama
Awilux
Reklama
Solbet
Reklama
Viessmann
Reklama