infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plstrona główna > O FIRMIE > Aktualności > Targi Budma 2011

Targi BUDMA 2011!

Dla indywidualnego inwestora, marzącego o własnym domu, targi są najlepszą z możliwych okazji by zaangażować swoją rodzinę w proces decyzyjny i negocjacji dotyczący realizacji inwestycji. Na targach łatwiej z pomocą doradcy wybrać gotowy projekt domu dla całej rodziny, który będzie spełniał wymogi dotyczące funkcjonalności i energooszczędności.

W dniach 11-14 stycznia 2011 r. odbyła się już dwudziesta edycja Targów BUDMA.

Tematem przewodnim jubileuszowej edycji targów Budma 2011 było „Zrównoważone budownictwo - Inwestycja w przyszłość". „Zrównoważone budownictwo" to świadome kierowanie się zasadami ekonomii, ekologii i ergonomii w budownictwie, prowadzące do optymalizacji sprawności energetycznej budynku, zapewnienia bezpieczeństwa oraz komfortu i funkcjonalności użytkowej, a także zmniejszenia skutków oddziaływania na środowisko naturalne.

Łatwiej przed podjęciem decyzji zasięgnąć opinii i porad w jednym miejscu u wielu specjalistów, dlatego też tematyka targów Budma obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej - od samego projektowania, aż po systemy wykończeniowe i systemy zarządzania budynkiem.
Zapraszamy na kolejną edycję targów BUDMA już w przyszłym roku.