FaceBook
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl

Drukuj

strona główna > OZE > Technologie przyszłości

Technologie przyszłości zrównoważone budownictwo w trosce o środowisko

Ekologiczne, zrównoważone budownictwo jest odpowiedzią na potrzeby osób, dla których ważne są nie tylko kwestie związane z ochroną środowiska i zmniejszeniem swojego negatywnego wpływu na otoczenie, ale także oszczędności i komfort. W trosce o najbardziej wymagających inwestorów przygotowaliśmy rozwiązania, które będą nie tylko przyjazne naturze, ale także zmniejszą koszty eksploatacji budynku praktycznie do zera. Wybierz projekt na miarę swoich potrzeb.

Technologie przyszłości

Fotowoltaika czysta energia ze słońca

Dzięki fotowoltaice Twój dom będzie wyjątkowo tani w eksploatacji oraz przyjazny środowisku. Prawidłowo dobrana moc instalacji pokryje zapotrzebowanie na prąd, wszystkich urządzeń elektrycznych w Twoim domu i zapewni Twojej rodzinie niezależność. Zaplanowanie systemu PV już podczas wyboru projektu budynku, pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów instalacji i zmaksymalizować przyszłe zyski z fotowoltaiki.

Do głównych zalet fotowoltaiki zaliczyć można:
Technologie przyszłości


Zyskaj niezależność i oszczędzaj.

Kup panele fotowoltaiczne w ofercie GoGreen i otrzymaj do 7 000 zł zniżki na magazyn energii. Korzystaj z energii ze słońca przez całą dobę!

Dzięki połączeniu paneli fotowoltaicznych z magazynem energii Pylontech zyskasz:


Technologie przyszłości