infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plstrona główna > PORADNIK INWESTORA > TEMATY SPECJALNE > Topowa edukacja Braas

Topowa edukacja Braas

Konkurs Top Dachy
Konkurs Top Dachy
zdj. Braas
Miesięcznik DACHY nagrodził najlepsze firmy w branży. Marka Braas została wyróżniona w konkursie Top Dachy za szczególne zaangażowanie w działania edukacyjne.

W 2013 roku marka Braas będzie obchodziła dwudziestolecie istnienia na polskim rynku. Od samego początku marka kładzie nacisk na szkolenia różnych uczestników branży, organizując szkolenia dla dekarzy, handlowców, architektów, kierowników budów oraz uczniów szkół budowlanych. Magazyn DACHY docenił markę za zaangażowanie, dbałość o jakość szkoleń oraz szczególny nacisk na promowanie poprawnych rozwiązań na dachu zarówno wśród wykonawców jak i młodzieży szkół budowlanych.

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że nasze zaangażowanie w edukację zostało docenione. Szkolenia z zakresu krycia dachów prowadzimy już od dwudziestu lat. Jest to dla nas doskonała możliwość wymiany doświadczeń, dzięki którym udoskonalamy nasze produkty i serwis - mówi Grzegorz Barycki, Dyrektor marketingu firmy Monier Braas.

Różnorodność form dachów sprawia, że ich układanie to prawdziwa sztuka, w której trzeba ciągle się rozwijać i doskonalić. Zdając sobie sprawę, jak istotnym ogniwem w łańcuchu kształtowania architektury krajobrazu polskich miast i wsi są dekarze, Braas cyklicznie organizuje zajęcia dla wykonawców oraz studentów szkół budowlanych. Szkolenia, prowadzone przez doświadczonych doradców technicznych Braas, to nie tylko merytoryczna wiedza, ale również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce.

Nagrody Top Dachy 2012 mają na celu promocję wysokiej jakości produktów dachowych na polskim rynku. Wyróżnienia otrzymują firmy, które stosują innowacyjne technologie i materiały oraz propagują energooszczędne i ekologiczne rozwiązania, a także mają wybitne osiągnięcia w branży dekarskiej.

Poradnik inwestora24/08/2017IZOLACJE I ELEWACJE BUDYNKU
Styropian Austrotherm – zdrowe serce każdego systemu dociepleń
Każdy z nas wie, jak ważnym organem dla naszego organizmu jest serce. Dla każdego oczywistym jest, że o to serce należy odpowiednio dbać. Podobnie jest z systemem ocieplenia ścian zewnętrznych...
29/05/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUX
Poczucie przestrzeni, panoramiczny widok, niezwykłe możliwości aranżacji i komfortowe miejsce do życia – tak wiele można zyskać wykorzystując na poddaszu nowatorskie rozwiązania firmy VELUX...
11/05/2017MATERIAŁY BUDOWLANE
Nowe, trzyszybowe okno dachowe VELUX do łazienki i kuchni
Energooszczędne, trzyszybowe, odporne na wilgoć i w przystępnej cenie – to główne zalety nowego okna dachowego VELUX GLU, które dostępne jest w podstawowej ofercie firmy od kwietnia....
28/04/2017TEMATY SPECJALNE
Aplikacja ViCare – instalacja grzewcza zawsze pod kontrolą
Nowa aplikacja mobilna Viessmann ViCare App to sposób na komfortową obsługę urządzenia grzewczego przez Internet....
Reklama
Convector
Reklama
Fakro
Reklama
Purmo
Reklama
Awilux
Reklama
Solbet
Reklama
Viessmann
Reklama