FaceBook
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl

Drukuj

Urok detalu

Charakter wnętrzu nadają nie tylko odpowiednio dobrane meble, tworzące spójną całość z podłogą i ścianami, lecz także wyraziste dodatki i elementy, które czynią pomieszczenie intrygującym. Firma Komandor, w odpowiedzi na najnowsze trendy, wprowadziła do oferty wypełnienie do drzwi przesuwnych wykonane z paneli dekoracyjnych i ażurowych marki Proform.
Salon – system drzwi przesuwnych Komandor z wypełnieniem z płyty dekoracyjnej Proform.
Salon – system drzwi przesuwnych Komandor z wypełnieniem z płyty dekoracyjnej Proform.
Mebel w niecodziennym wydaniu Szafa dawno przestała być tylko meblem pełniącym funkcje wyłącznie użytkowe. Projektanci artykułów wyposażenia wnętrz starają się aby stanowiła jeden z głównych elementów estetycznych wystroju pokoju, salonu, sypialni czy przedpokoju. Marka Komandor od lat stara się nadać szafom osobliwego charakteru, podnosząc ich wartość niemalże do rangi artystycznej. Najnowszą propozycją firmy Komandor są panele dekoracyjne z płyty MDF marki Proform o nowatorskim wzornictwie do zastosowania w szafach jako wypełnienie w drzwiach przesuwnych, jako ścianki działowe, element mebli czy osłona grzejników. Panele we wzory sprawdzą się przede wszystkim w pomieszczeniach zaaranżowanych w prostym stylu, gdzie nie ma zbyt wielu ozdób, wówczas efektowny wzór na drzwiach szafy czy innego mebla będzie ciekawym akcentem dekoracyjnym w sypialni, salonie czy kuchni. Do wyboru mamy płyty MDF z wytłoczonymi wzorami geometrycznymi i roślinnymi w szerokiej palecie kolorystycznej, zarówno w macie jak i połysku. Wzory mogą być rozmieszczone na całej powierzchni lub jako szlaczek w pionie bądź jako pieczątka. Panele możemy również łączyć z innymi wypełnieniami jak płyta meblowa czy kolorowe szkło. Daje to nieograniczone możliwości projektowania bardzo oryginalnych i indywidualnych mebli dostosowanych do własnego stylu i gustu.
Pokój dziecka – drzwi przesuwne pod skosem Komandor z wypełnieniem z płyty dekoracyjnej Proform.
Pokój dziecka – drzwi przesuwne pod skosem Komandor z wypełnieniem z płyty dekoracyjnej Proform.
W ofercie znajdziemy również bogatą gamę paneli z ażurowymi wzorami rozszerzającą możliwości zastosowań o zupełnie nowe obszary: od ścianek działowych, elementów przepierzeń, parawanów, do lekkich obudów maskujących np. kaloryfery. Panele ażurowe to również doskonały element w aranżacji wnętrz wykorzystujący możliwości i urok światła. Zastosowanie paneli dekoracyjnych firmy Proform nada każdemu wnętrzu nietuzinkowego klimatu. Efektowne zdobienia doskonale wkomponują się również w pokoju dziecka - kolorowa płyta w połączeniu z ciekawym wzorem to idealna propozycja zarówno do pokoju przedszkolaka jak i nastolatka, mającego własny styl i lubiącego podkreślać indywidualność.
Biuro – system drzwi przesuwnych Komandor z wypełnieniem z płyty dekoracyjnej Proform oraz maskownica kaloryfera.
Biuro – system drzwi przesuwnych Komandor z wypełnieniem z płyty dekoracyjnej Proform oraz maskownica kaloryfera.

Gwarancja wysokiej jakości Systemy Komandor wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, a o ich niezawodności świadczy solidnie zaprojek - towana konstrukcja. Komandor zapewnia 5 lat gwarancji na sprawne funkcjonowanie zamontowanych systemów oraz okucia drzwi zarówno w drzwiach przesuwanych jak i uchylnych. Zapraszamy do salonów Komandor w całej Polsce oraz na nową stronę firmową

Propozycje marki Komandor, które odmienią każde mieszkanie
Więcej na: www.komandor.pl

Poradnik inwestora30/03/2021STOLARKA BUDOWLANA
Przyjemny klimat na poddaszu przez cały rok
Poddasze to zaciszna część budynku, w której możemy zorganizować sobie wygodną przestrzeń wypoczynku bądź spokojne miejsce pracy. Niezależnie od funkcji pomieszczeń na poddaszu, zawsze pot...
18/03/2021IZOLACJE I ELEWACJE BUDYNKU
Jak wybrać właściwy kolor fasady?
Elewacja domu to coś więcej niż warstwa ochronna budynku. To także wizytówka mieszkańców, która wspólnie z projektem domu określa ich gust oraz stosunek do świata...
16/02/2021WYBÓR DZIAŁKI BUDOWLANEJ
Budowa domu na wąskiej działce
Zaprojektowanie i budowa domu na wąskiej działce, tak aby był on funkcjonalny i estetyczny, jest zadaniem dość trudnym, wymagającym odpowiednich umiejętności. Jednak obecnie mały metraż dzia...
11/01/2021WYBÓR PROJEKTU DOMU
Dom parterowy - zalety i wady
Dom parterowy, parterówka, projekty domów, projekt domu, projekty domow, projekt dom, budowa domu, dom a wąską działkę, dom tani w budowie...
Reklama
VELUX
Reklama
Solbet
Reklama
JAWAR
Reklama
FAKRO
Reklama
Gór-stal

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, Szanowny kliencie
zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest ARCHETON Sp. z o.o. z siedzibą ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków reprezentowana przez Zarząd.

Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.

Informujemy, że:
  1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, wizerunkowych i głosowych ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
  3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
  5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
  6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.
Dane kontaktowe administratora danych osobowych: e-mail: ado@archeton.pl.