infolinia 801 80 80 80
www.archeton.plstrona główna > O FIRMIE > Aktualności > WOŚP voucher

Voucher na zakup projektu domu w ramach 25 Finału WOŚP!

Voucher na zakup projektu domu w ramach 25 Finału WOŚP!
Pracownia projektowa ARCHETON postanowiła wesprzeć 25. Finał WOŚP i przekazać na aukcję VOUCHER na zakup PROJEKTU DOMU z oferty ARCHETON.
Zachęcamy Wszystkich do licytacji vouchera na zakup PROJEKTU DOMU i jednocześnie do wsparcia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Voucher będzie idealnym prezentem na zrealizowanie marzeń o swoim domu, sprawdzi się również jako prezent ślubny, urodzinowy czy rocznicowy dla przyjaciół i rodziny.
    Szczegóły:
  • Przedmiotem aukcji jest VOUCHER na zakup gotowego projektu domu z oferty Pracowni ARCHETON dostępnej na www.archeton.pl
  • VOUCHER można zrealizować tylko wyłącznie w Biurze Obsługi Klienta firmy Archeton, dzwoniąc pod numer 12 295 05 76 lub pisząc na adres bok@archeton.pl
  • Możliwy jest również odbiór osobisty vouchera, w siedzibie naszej firmy przy ul. Cystersów 9 w Krakowie (biurowiec Archetura) w Biurze Obsługi Klienta firmy Archeton.
  • Voucher można zrealizować do 30.06.2017 roku
  • Zakup projektu na podstawie vouchera nie dotyczy projektów oznaczonych na indywidualne zamówienie (z ceną do negocjacji). Sprawdź listę dostępnych projektów.
  • Zakup projektu będzie realizowany zgodnie z obowiązującym terminem realizacji i zgodnie z regulaminem sprzedaży
Zapraszamy wszystkich do licytacji. Pomagajmy i spełniajmy marzenia! :)

Licytuj