FaceBook
infolinia 801 80 80 80
www.archeton.pl

Drukuj

strona główna > O FIRMIE > Aktualności > WOŚP voucher

Voucher na zakup projektu domu w ramach 25 Finału WOŚP!

Voucher na zakup projektu domu w ramach 25 Finału WOŚP!
Pracownia projektowa ARCHETON postanowiła wesprzeć 25. Finał WOŚP i przekazać na aukcję VOUCHER na zakup PROJEKTU DOMU z oferty ARCHETON.
Zachęcamy Wszystkich do licytacji vouchera na zakup PROJEKTU DOMU i jednocześnie do wsparcia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Voucher będzie idealnym prezentem na zrealizowanie marzeń o swoim domu, sprawdzi się również jako prezent ślubny, urodzinowy czy rocznicowy dla przyjaciół i rodziny.
  Szczegóły:
 • Przedmiotem aukcji jest VOUCHER na zakup gotowego projektu domu z oferty Pracowni ARCHETON dostępnej na www.archeton.pl
 • VOUCHER można zrealizować tylko wyłącznie w Biurze Obsługi Klienta firmy Archeton, dzwoniąc pod numer 12 295 05 76 lub pisząc na adres bok@archeton.pl
 • Możliwy jest również odbiór osobisty vouchera, w siedzibie naszej firmy przy ul. Cystersów 9 w Krakowie (biurowiec Archetura) w Biurze Obsługi Klienta firmy Archeton.
 • Voucher można zrealizować do 30.06.2017 roku
 • Zakup projektu na podstawie vouchera nie dotyczy projektów oznaczonych na indywidualne zamówienie (z ceną do negocjacji). Sprawdź listę dostępnych projektów.
 • Zakup projektu będzie realizowany zgodnie z obowiązującym terminem realizacji i zgodnie z regulaminem sprzedaży
Zapraszamy wszystkich do licytacji. Pomagajmy i spełniajmy marzenia! :)

Licytuj

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
ZGODNIE Z RODO – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo, Szanowny kliencie
zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest ARCHETON Sp. z o.o. z siedzibą ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków reprezentowana przez Zarząd.

Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.

Informujemy, że:
 1. Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, wizerunkowych i głosowych ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
 3. Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 4. Podanie danych osobowych jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę, określonych w przepisach prawa.
 5. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości świadczenia usługi, o którą się Państwo staracie.
 6. Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody lub na podstawie przepisów prawa.
Dane kontaktowe administratora danych osobowych: e-mail: ado@archeton.pl.